Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudtok arról meggyőzni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok arról meggyőzni, hogy a szex jó és nem ördögtől való dolog?

Figyelt kérdés
Szerintem senkinek nem szabadna csinálni főleg nem szegény nőkkel. Utána megváltoznak és elvesztik az ártatlanságukat. Nekem meg jobb lenne kezeltetni magam, hogy sose gondoljak a szexre.

2022. júl. 30. 16:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Meleg nem vagyok. Sose akarok meztelen férfit látni. Soha.
2022. júl. 30. 16:26
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem akarsz szexelni, ne tedd. Én sem akarok. Másokkal meg ne foglalkozz, hadd csinálják, ga jól esik nekik.
2022. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Mennyit voltál a napon mostanában?


Nem lehetsz a hőhullám egyik áldozata?

2022. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Az ártatlanságát nemcsak a szexel vesztik el szegény nők.

Kegyetlen világot élünk, addig meg hagy legyen benne valami jó.

Ha neked nem tetszik ne csináld. Ne gondolj rá.

2022. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem. 18 éves vagyok férfi (sajnos) és már 10 évesen is ezt gondoltam. Én is hozzáértem fiatalon egy lányhoz és meg is ijedt.
2022. júl. 30. 16:30
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Ajánlom, hogy keress fel egy pszichológust. Ő talán még tud neked segíteni. Ez nem egy olyan kategóriájú dolog amiben bárki tudna neked segíteni így az interneten keresztül. Lehet, hogy a probléma sokkal mélyebben gyökeredzik.


Az is lehet, hogy vallásos neveltetés áldozata vagy, ha nem trollkodsz.


A nők egyébként ugyanúgy tudják élvezni a szexet.

2022. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem kaptam vallásos nevelést. A szexet összekapcsolom egészen más dolgokkal. Pl. ha meglátok egy lányt, aki tetszik, arra számítok, hogy a lánynak baja esik pl. arra megy egy nagy darab férfi és megerőszakolja vagy fejbe veri. Lehet hogy ezt nem én okoznám, de emiatt nem is merek a lányokra nézni.

Lehet hogy nem a szextől félik, csak, hogy az emberek tök kiszámíthatatlanok. A nőket meg nem értem. Sokszor olyan.. bunkók velem, Mintha nem bírnák elviselni, hogy nem nyomulok rájuk vagy nem viselkedek olyan férfiasan, határozottan mint mások. Na de hogy legyek határozott, ha ilyen gondolataim vannak?

2022. júl. 30. 16:47
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Most csak így egy kusza ötlet...nem lehet hogy van benned aszexualitás?
2022. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Menj el mielőbb orvoshoz.

Először egy hormonvizsgálat, aztán pszichológus.

Nem is feltétlenül a nők miatt, viszont az ilyen gondolkodás elég súlyos probléma.

2022. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A másik hogy titokban olyanokat rajzolok, ahol erőszakosak a fiatal lányokkal és már rajzolás közben felizgulok. Nem bírom ki maszturbálás nélkül. De ezt nem merem elmondani, még pszichológusnak sem.
2022. júl. 30. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!