Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet vonzó cél egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet vonzó cél egy lánynak az alábbi?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy mennyire lehet vonzó cél egy lánynak, hogy Ő legyen a lakóhelye és környékének orálkiránynője, azaz a lány, aki a legfantasztikusabban tud franciázni, olyan színvonalon, amitől megőrülne minden pasi.

2022. aug. 9. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ja minden nő arra vágyik hogy r.bancnak tartsa a környezete ugye? 😅 Mert ha nem volt a környezetéből sok partnere akkor máshogyan nehezen tudja az állítását igazolni.
2022. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem semennyire.
2022. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Én ezt már megvalósítottam :)

27N

2022. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Rosszlányokon pár ilyen értékelés k...jó, a valóságban, szerinted mekkora erény ha tudja mindenki? Hogy mit az már lényegtelen is...
2022. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy a lány utána világgá kürtöli, ez a magánügye, de mondjuk az esélye annak, hogy egy jó vagy menő pasit elcsábítson és tartósan meg is tartson kb. 100x nagyobb, ha ilyen tudás birtokban van.
2022. aug. 10. 16:15
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Ismertem ilyen lányt, büszkén viselte az erre utaló becenevét is. Ráadásul csak kérni kellett szépen, és bármikor leápolt bármilyen ismerőst. Vagy ismerős ismerősét. Minden társaságban szívesen látták, nem azért, mert hozzá tudott szólni szakmai kérdésekhez. Isteni volt, amit csinált. Úgy hallottam... :D

De nagyjából mindenki annak tartotta, ami volt.

2022. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
A mi környékünkön soha sem volt "orálkirálynő". De volt olyan gyönyörűszép nő, akire kb mindenki csorgatta a nyálát és neki is kb 100x nagyobb esélye volt arra, hogy bárkit elcsábítson mégsem osztott meg magáról sohasem szexuális tartalmú dolgot és ilyen téren rossz/jó híre sem volt.
2022. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
xd
2022. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
Semmenyire.
2022. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég ha az a 2-3 ember tudja akivel csináltam, és szerette. Nem fogom Világgá kürtölni és megmutatni sok embernek
2022. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!