Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2éve vagyok együtt a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2éve vagyok együtt a párommal de még soha nem szexeltünk úgy hogy előjáték lett volna előtte. Normális dolog ez a pasiknál?

Figyelt kérdés

Nem is tudtam még kielégülni szex közben csak párszor mert nem vagyok rendesen felizgulva. Ha vége a szexnek akkor se érdekli hogy nekem jó volt e.

Csókolózunk előtte és ennyi az előjáték.

Leveszi a bugyimat vagy mondja hogy vegyem le és már rakja is be a farkát.

Hiányzik a simogatás a csókolgatás stb.

Hiába veszek fel szexy fehérneműt leszedi rólam mintha semmi extra nem lenne vagy még az sem mert magamnak kell levetkőzni.

Nem vagyok egy vanília szex kedvelő inkább a keményebb szexet szeretem de jól esne néha ha érzékien kezdenénk a szexet.

Mondtam már neki sokszor ezt de egyik fülén be a másikon ki.


2022. aug. 10. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Na most mit csináljunk veled?

Besegítsünk vagy mi.

2022. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Így vagy vele két éve? És te nem szóltál neki 5 alkalom után, hogy kéne az előjáték?

Hát ez nekem nagyon furcsa. De mostmár szólhatnál

2022. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Marad a bugyi amíg úgy nem döntesz hogy elég volt az előjáték. Eddig csak szóban mondtad de ideje megmutatni hogy komolyan gondolod
2022. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Gratulálok a nagyszerű párválasztáshoz.👏🏾👏🏾👏🏾
2022. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Szexuális kultúra 0!

Te meg állj ki azért amire szükséged van!

2022. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondhatni, normális, ha az átlagot nézzük. Sok nő életében nem él át orgazmust, pontosan ezért. Az utóbbi 10-15 évben alakult ez át igazán és nőtt meg a nők igénye ilyen téren.
2022. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

#6: nem, nem normális, sosem volt az. Maximum az alacsony IQ-val, EQ-val és 0 szexkultúrával rendelkező embereknél volt/van így.

És baromság, mindig is megvolt az igényünk "ilyen téren", nem új keletű dolog, hogy mi nők is élvezzük a szexet.

2022. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarlak elkeseríteni, de ez már veszett fejsze nyele. Ha 2 év alatt ennyire futotta, akkor hiába beszélsz vele, akár fenyegetheted szakítással is, max annyit érsz vele, hogy pár hétig jobb lesz, aztán minden visszatér a mostani állapotra.
2022. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom, fájdalmas is, ha nem vagy felizgulva, nem vagy nedves. Neki nem fáj a behatolás?
2022. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. Néha szokott fájni igen
2022. aug. 10. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!