Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elterjedt az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elterjedt az anális szex manapság ? Én nagyon szerencsésnek érzem magam mert a feleségem engedi és szereti. Vagy ez már inkább általánosnak számít ? 36F

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok kort hogy láthassuk melyik generáció mit gondol erről valójában.

2022. aug. 14. 12:21
A kérdező szavazást indított:
A párok többségénél van rendszeres anális szex.
Ez extrának számít, a többségnél nincs ilyen rendszeresen.
47 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Rendszeresség alatt, nem kell túlzásokra gondolni, neķünk kéthetente 1x van nagyjából.

De nem az van 1-2x kipróbáltuk és azóta sem.

2022. aug. 14. 12:24
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nagyon keves parnal van ilyen. Mi kb havi egyszer szoktuk, baratnom es en is szeretjuk mindketten. Regebben napi szinten is csinaltuk, de az a kapcsokat elejen volt.

25/F

2022. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon ritka szerintem és én is szerencsésnek tartom magam amiert van anál szex a mostani párommal.
2022. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ujjazás nagyon sokszor van, egyszerűen imádja petting közben. Büszke vagyok Rá nagyon, mégha furcsának is hangzik.


Persze most behatolásra gondolok, már az is rendszeres sztem ha 1-2 havonta van ilyen, hiszen macerásabb és az embereknek sok minden más is van az életükben :)

2022. aug. 14. 12:37
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Mi gumi nélkül szoktuk sűrűn és mindketten nagyon szeretjük mikor a popojába élvezek.
2022. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Én nem merem szóba hozni pedig szeretném. Magától viszont nem mondja úgyhogy ne erőltetem.

30F

2022. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Én szoktam kívánni is. Elkezdjük a dolgokat, de van mikor már a tágítás is fáj, van mikor bennem van és ő élvezné én meg leállítom mert fáj.

Próbálkozni 2 hetente szoktunk, de hogy végig is vigyük az átlagba félévente 1x van, hogy sikerül.

2022. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
én imádom, amikor csak szexpartnerem volt, velük is analáztom N
2022. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Nálam annyira elterjedt hogy a popsim szüzességét hamarabb veszítettem el. Azóta is szeretem. 18L
2022. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Annyira hogy minden sex része. Imádom. 25L
2022. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!