Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Képesek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Képesek vagytok többszörös orgazmusra? Hogy sikerült elérni?

Figyelt kérdés
Páromnak próbáltam már, ha tovább ingerlem miközben elmegy akkor a kellemes/kellemetlen határán van az érzés neki, ha hagyom 1 percet akkor utána kellemetlen neki mind a csikló, mind hüvelyi izgatás/behatolás. Próbálkozunk, szeretnék neki jó élményt nyújtani:)

2022. aug. 31. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
igen, a pasi farkával
2022. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
de ha csajodnak kellemetlen akkor ő nem képes
2022. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

A barátnőm azt mesélte, hogy az egyik barátnője állítólag egy éjszaki szex alatt 17 orgazmusa volt, abban maradtunk lehet nem tudja mi az orgazmus.

Az én csajomnak orgazmus után, kb. fél órával tudtam már újra orgazmust okozni, de énnél több már nem menne neki azt mondja és ez is csak ritkán jön össze.

2022. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nyalástól egyszer, utána pedig a behatolástól kétszer, van hogy háromszor. A csikló ingerlését közben is igénylem.
2022. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

A multiorgazmus olyan mint a természetes zenei hallás. Kell hozzá képesség amit felszínre lehet hozni, de ha nincs meg akkor sem kell elkeseredni. Erőltetni sosem szabad, annak nincs jó vége!

Nem annyira a technikán múlik, fejben dől el. A megfelelő hangulatot kell meghozni hozzá.

2022. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen, nálam úgy működik, hogy a párom egyrészt orálisan kényeztet, másrészt pedig egy dildót vagy vibrátort mozgat bennem. Az elélvezéskor nagyonlassan folytatja mindkettőt (a nyelvét/száját szinte mozdulatlannak tűnő lassúsággal, a dildó pedig kb 5 másodperc alatt tesz meg egy ki-be mozdulatot) és ahogy érzi egy idő után (kb fél-1 perc), hogy "kipihentem az orgazmust", újra elkezd begyorsítani és alig kell 10-15 másodperc és jön a következő orgazmus. Nagyjából 4-5 ilyet tudok zsinórban egymás után átélni.
2022. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
6os kamusi vagy😉
2022. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Párom elsőt nyelvemmel éri el, majd 1-5 perc pihi, majd dugás által a másodikat miközben vibrátorral izgatja a csiklóját.

Max 2x tud elmenni.

2022. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!