Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a felháborodás, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a felháborodás, ha egy heteró nem akar biszexel kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Lassan úgy állítják be a normát, hogy a heteróknak kötelességük nem visszautasítani egy biszexet. Jönnek a demagóg dumák, hogy csak azért mert valaki biszex, amiatt visszautasítani valakit párkapcsolat/szex szempontjából már fóbia! Vicc az egész amit a biszexek levágnak. Hosszú távon szerintem egy heterónak sem tolerálható egy biszex. Annyi biszex van, miért nem biszexel akar lenni a biszex, és miért háborodnak fel, ha egy heteró nem akar velük kapcsolatot/szexet?
2022. szept. 3. 20:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
27%
Senki nem háborodott fel rajta.
2022. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
15%

Legjobb. Volt egy biszex nő akit dugtam, sokszor elhozta a másik bi bnőjét, azt kettőt egyszerre. Jajj, miket csináltam velük, :DD jó kis nyári éjszakák voltak

24

Testépítő bajnok

2022. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
10%
Mert a liberális idióták uralják a világot.
2022. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
4%
Ezért (finoman fogalmazok) hallgatnak már egy kapcsolat elején is, mert ha kiderül, akkor lapát.
2022. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Dehogynem! Eddig ahány biszex férfit visszautasítottam mert megmondtam ne haragudjon, de nem szeretnék biszex férfitől barátságon kívül semmit sem, az összes besértődött. Meg nézd meg, mennyi olyan van itt ezen az oldalon is, hogy kérdezik a biszexek, miért nem kellenek a lányoknak/nőknek?
2022. szept. 3. 20:18
 6/34 A kérdező kommentje:
4-es aki ezt eltitkolja egy kapcsolat elején, az önmagát nem vállalja. Akkor meg titokban csalják a társukat az azonos neművel. Csak azért mert biológiailag nincs az a társának, ami a saját nemének szintén biológiai okok miatt van. Nagyon inkorrekt!
2022. szept. 3. 20:20
 7/34 anonim ***** válasza:
19%
Testi-lelki nyomorékok. Keress heterot!
2022. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nyilván heterót szertnék, ahogy világ életemben mindig. Az viszont meglepő, hogy mennyi férfi kezdett el bemelegedni. Mert akár tetszik akár nem a biszex férfiaknak: ők bizony félig melegek. Egy heteró nőnek pedig nem félig meleg, félig heteró férfi kell, hanem kizárólag heteró.
2022. szept. 3. 20:25
 9/34 anonim ***** válasza:
30%

Nincs olyan,hogy félig meleg.

Ezek a bi akármik is full homokozók.A többi elmebeteq opni szökevényről ne is beszéljünk!Az összes nem hetero mind agybeteg.Az egész elembé izé arra lett kitalálva,hogy a születésszámot csökkentse.Ez a lényeg,lehet ezt csűrni-csavarni.

Már az óvodában mossák a gyerek agyát.

Ezek az elembé izék nemi identitászavarban szenvednek,mert már a feminizmussal létrehozták a női-férfi kapcsolat szétzúzását.

2022. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
9%
Az araboknál az ilyen bi,meg tri valamiket agyonverik.Európában meg ez az érték.Vicc!
2022. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!