Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt érdemes komolyan venni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt érdemes komolyan venni? És ha igen, hogy készüljek fel rá, hogy kivédjem? 19/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már két éve nagyon jó párkapcsolatban élünk. Viszont van az osztályban két enyhén szólva is ribizli. Nem titok, hogy le akarnak feküdni velem, de a gimiben ezt úgymond könnyű kivédeni. Jövő hétvégén viszont ott alvós osztálykirándulás lesz, amire a barátnőm családi program miatt nem tud jönni. És visszahallottam, hogy a két ribizli a kiránduláson majd biztosan elcsábít. Nem tudom, hogy csak szöveg e, vagy konkrét tervük van, de nagyon izgulok. Lehet, hogy csak túl aggódom?

2022. szept. 3. 20:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Ne aggódj. Dugd meg mindkettőt.
2022. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a szex nem úgy működik, hogy véletlen elbotlasz és egy punciban kötsz ki. Tehát, ha te magad nem akarsz velük lefeküdni és megcsalni a barátnődet akkor nem lesz semmi probléma.
2022. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de tényleg nagyon dögösek. És hallottam olyat, hogy valakit pont kiránduláson a zuhanyzóban leptek meg. Remélem ezt csak kitalálták, de ilyen helyzetben nagyon félek, hogy nem tudnék ellenállni.
2022. szept. 3. 21:03
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem jó kategória. Itt nem az álmaidat kell elmesélned
2022. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

Fiatal vagy, ilyenkor annyit kell dugni, amennyit csak tudsz. Később csak bánni fogod, amit kihagytál.

Varrd csak le mindkettőt akár egyszerre. Max letagadod. Ha meg a nőd otthagy, majd lesz másik.

2022. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ha ennyire aggaszt a dolog, hagyd ki az osztálykirándulást, cserébe egy romantikus éjszakát tölthetsz a barátnőddel.
2022. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg kihagyom inkább, ahogy mondod.
2022. szept. 3. 22:20
 8/22 he84 ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd ki a kirándulást, csak nem kötelező. Így aznap legyél többet a barátnőddel, ha teheted.
2022. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg őket.
2022. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Én kihagynám, inkább töltsetek egy jó estét együtt.

De egyébként ha mégis akarnának valamit tőled, egy határozott, nyers "nem" -mel le lehetne rázni őket.

2022. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!