Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A környezetem szerint "jó nő"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetem szerint "jó nő" vagyok, hallottam már a "full extrás" kifejezést is rám. Egyedül maradtam két pici gyerekkel, mostmár ha kapcsolatot akarok, akkor bárkivel meg kell elégednem, ne is válogassak? 24/l

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 16:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
A fenet attol mert van 2gyerkocod miert ne valogathatnal
2022. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%

Válogass nyugodtan miért ne ?


Meg nézném ,hogyan nézel ki

2022. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%

De, válogass.

Csak nagyon-nagyon nehéz olyan apát találni, aki más gyerekét is elfogadja, jó is hozzá, neked is megfelelnek a módszerei, a gyerekeid is elfogadják, és még szeretitek is egymást.

Olyan 10%-ot adok erre.


Ja: ha csak kapcsolatot akarsz, az más. DE akkor ez csak kapcsolat!

Erre 50% körüli esély van.

2022. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%
Válogathatsz, csak sokkal kevesebb a kínálat. Mert lássuk be, komoly kapcsolatra így már jóval csekélyebb az esélyed.
2022. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Igen, komoly kapcsolatra gondolok. Szexuális ajánlatokat szinte minden nap kapok.
2022. szept. 4. 16:40
 6/37 anonim ***** válasza:
33%

Nézd: egy kapcsolat már szétment veled, méghozzá a lehető legrosszabb körülmények között.

Mit teszel, hogy a következő jobb legyen?

Ráadásul fogalmad sincs az egészről, hiszen itt kérdezgetsz?

2022. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem bárkivel nyilván, már főleg legalább a gyerekek miatt is. De az biztos, hogy jelentősen leszűkíti a potenciális partnerek listáját a két gyerek, biztos, hogy emiatt sokan nem mernének hosszú távú kapcsolatba bonyolódni veled. Ez úgyis kiderül már az elején, ettől ismerkedned mindenképp érdemes lenne, sose tudni.
2022. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem bárkivel, de azért ne legyenek extra nagy elvárásaid. Értsd úgy, hogy egy normális, esetleg visszahúzódó palit is vegyél észre, aki talán eddig a háttérben várakozott, viszont nem mer kezdeményezni, amiatt mert fullextrás nő vagy. A gyerek annyira nem hátrány.
2022. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
68%

Édes szívem, az egy dolog hogy a környezeted azt mondja, a pasik is azt gondolják?

Hiszem ha látom kategória..


Amúgy meg, sajnos ez egy brutálnagy hendikep neked.

Tudom hogy sok pasi van aki nek mindegy, vagy beáldozza magát. De én egy fullos csajjal, ha gyerek van, max ilyen tartós kalandozást tudnék elképzelni, hogy én hurcoljam más kölkét, meg ott éljenek velem? na azt nem!! Bár tény és való hogy találkoztam már olyan csajjal akienk volt gyerek, és erősen fejvakarás volt hogy úristemn most mi legyen, mert annyira stimmelt a kémia.

Nyilván a zaciba nem fogja leadni őket, ergo csökkennek az esélyek. Szóval igen, kénytelen leszel lejjebb adni ezt a dolgot.


Amúgyis, ha bekerül egy új pali egy iylenbe, ott az a szitu, hogy pénzelheti más pujáját, de nem nevelheti. :)

2022. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Nem én tehetek róla, hogy lelépett.
2022. szept. 4. 17:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!