Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Konkrétan mit értenek anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan mit értenek anális szex alatt a nők?

Figyelt kérdés
A nőkről akik azt mondták szeretik az anális szexet, sorra kiderült, hogy ők anális szex alatt azt értik, hogy simogatással izgatva van kívülről az ánuszuk, vagy max egy újjal be lehet nyúlni a végbelükbe. Nekem ez nem anális szex. Nekem az anális szex, az a farokkal való behatolás a végbélbe. Számotokra mi számít anális szexnek?
2022. szept. 11. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szex az, ahol legalább egy nemi szerv közrejátszik. Végbélnyílás izgatása ujjal, az nem az.

Én is szeretem az anális szexet, és természetesen arra gondolok ezalatt, hogy a párom a farkával behatol.

2022. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
KAnális szex.
2022. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogod megtudni ha nem kérdezel rá annál aki mondta. (Ugyanugy mint azt sem lehet tudni itt a GYK-n, hogy orális szex alatt mit értenek? Nem irha, ki a nemét, a partner nemét, ki adja, ki kapja? De elvárja az értelmes választ! Mert olyan kis szégyenlösek. Pedig sokkal egyszerübb lenne szopásrol és nyalásrol beszélni.)
2022. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyre jobban azt gondolom, ehymást hülyítik az emberek azzal, hogy így szereti az anált, úgy szereti az anált, aztán kiderül, anál alatt kb a semmit értik. Az nem anális szex, hogy finoman meg van cirógatva az ánusz környéke.
2022. szept. 11. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!