Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek a nők libidó csökkenéséről?

Figyelt kérdés

Mik lehetnek az okok? Akár fiatalon is.

Ha ez az ára, nektek megéri hogy a partneretek fogamzásgátló tablettát szedjen?


Előre leszögezem, engem NEM érint és nem magam miatt írtam ki a kérdést. Arra lennék kíváncsi, miért panaszkodik annyi férfi arról, hogy a nők libidója egyszerűen eltűnik.



- Félreléptek emiatt, vagy elhagyjátok?

- Esetlegesen a női felet is zavarja a libidó csökkenés és igyekszik utána járni a dolgoknak

- Szülés után csökkent ?


A kérdéshez csatolok szavazási lehetőséget is.



#szex #szexualitás #libidó #libidócsökkenés #Nőilibidó #Felnőttpárkapcsolatok
2022. szept. 27. 12:39
A kérdező szavazást indított:
Csaltam már meg páromat emiatt
Nem érdekel, szeretem őt és alkalmazkodom
Szeretném, ha a páromnak akkora libidója lenne mint nekem
Szed tablettát és emiatt lett csökkenés
Szült és ezután lett libidócsökkenés
Nekem sem magas a libidóm, nem zavar
Magas a libidóm és zavar
A párom már a kapcsolat elején kisebb libidóval rendelkezett, zavar engem
A páromnak is akkora libidója van mint nekem
Nem érdekel a téma, csak trollkodni jöttem
18 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Kérlek ha válaszoltok, akkor fejtsétek ki a választ, érvekkel együtt.


Köszönöm!

2022. szept. 27. 12:41
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Ja, amúgy meg nem kell nő aki ilyen, keresek mást. Mit érek vele
2022. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm, de kulturált válaszokat várok!
2022. szept. 27. 13:35
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy van ez a sztereotípia, de a valóságna a nők libidója nő 30 felett és szülés után is. Mármint biológiailag.


Szal, ha lecsökken hirtelen annak nagyon is nyomós oka van, amit a férfinak magában kéne keresnie, pl.érzelmi elhanyagolás, durvaság, sértegetés,hibáztatás nem nőként rátekintés stb.

2022. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

4#

Mar ne is haragudj de te ezt melyik szakirodalomban olvastad hogy a ferfi az oka a libidócsökkenésnek??

Ez egy baromság.

A libidócsökkenésnek pszichikai valamint élettani okai vannak és azt nem lehet simán sikegyszerűen ugy diagnosztizálni hogy a férfi az oka!!

A megcsalás nem a probléma megoldása,hanem attól való menekülés.

Mindkét félnek érdeke a masik libidójának ápolása,illetve ha valaki a parod,akkor nem faképnél hagyod es elmesz mashova örömködni,hanem segíted!!

Persze ehhez a női félnek is dolgoznia kell.

Ha ezt nem hajlandó rendbetenni és csak rálegyint,akkor mit tehet a masik??Nyilván egy darabig tűri.De nem életfogytig.Ez is érthető.

2022. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
olyan opció nincs hogy :" nekem is magas a libidóm, de nincs párom és szívás az életem" :D Am ez se hanyagolandó dolog.. elgggé egymás agyára lehet menni.. hol neked nincs kedved hol neki.. és ez mindkét flnek rossz.. annak akinek van kedve pláne.
2022. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5. Most azt magyaráztad meg, miért megy félre egy férfi? Lol.


Végülis a férfinak is lehet köze, de szerintem több tényező is van.

2022. szept. 27. 19:36
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Nincs több tényező. Ha egy nö boldog és érzi, hogy szeretik, törődnek vele akkor van libidója. Ki lehet próbálni.
2022. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8-as egyetértek és utólag nekem adódott elég kellemetlen szitu.. jó tanács.. "ne agyaljatok meg fejtegessétek hogy mi miért.. meg hogy volt az exeddel" :DD addig addig agyalsz hogy csúnya dolgok juthatnak eszedbe.. nekem pl az hogy azért volt kicsi a libidója gyakran mert valójában csak egy "holiday" kapcsolat voltam neki :/
2022. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8. Erre gondoltam. De többen panaszkodnak hogy X évesen már a nőnek nincs akkora libidója. :)
2022. szept. 27. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!