Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évesen szűz vagyok és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen szűz vagyok és nem is voltam még szerelmes (eddig a szerelemre vártam, nem jött el), a szexet viszont nagyon kívánom már, ezért nem szívesen várnék tovább az igazira. Ti hogy döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.

2022. szept. 27. 23:02
A kérdező szavazást indított:
Ideje tapasztalni!
Várj még vele.
50 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Az igazira felesleges várni, mert nem biztos, hogy létezik. A szex viszont az egyik legjobb dolog a világon. Ne misztifikáld túl, ha ismersz valakit aki szimpatikus, akiben megbízol, aki vonz, hajrá.

25/N.

2022. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
"a szerelemre vártam, nem jött el"... talán ideje lenne elébe menni :D Nézd, nem adhatok útmutatót az élethez, de az biztos hogy ha nem lépsz, akkor nem kerülsz olyan helyzetbe hogy ismerkedj. Munkahely, suli, vagy szimplán egy bár, ezek mind olyan helyek, ahol van lehetőség az ismerkedésre. Érdekes pl, hogy a suliban nem jött össze senki, pedig ott szinte mindenkinek akad(többnyire) Hogy fogadtad a flörtölést, már ha volt? Te kezdeményeztél valaha?
2022. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Tindert tedd fel. 1 nap alatt lesz ezer like-od. Kivalasztod az 10 legjobban kinezot aztan megdugatod magad veluk.
2022. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Voltak jelentkezők és én is kezdeményeztem, csak eddig sose volt kölcsönös. :)
2022. szept. 27. 23:15
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Ideálok, vágyálmok helyett ideje lenne élned! Puding próbája az evés, hajrá :) Ismered a mondást: amíg az igazira várunk addig az esélyesekkel is igen jól érezhetjük magunkat.

A valláskárosult hülyéken kívül senki nem fogja számonkérni rajtad ha élsz. Az ő véleményük meg normális emberek számára nem mérvadó.

2022. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az még érdekelne, miféle elvárásaid voltak a srácokkal szemben, hiszen a nagy számok törvénye alapján, valami közös érdeklődési pontnak lennie kellett.
2022. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem volt kémia, lényegében ennyi.
2022. szept. 27. 23:31
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Tinder. Majd ott lesz kemia dogivel.
2022. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor jártál volna bioszra... kezdj el inni, és hiszed vagy sem, magasról teszel a kémiára. De megeshet hogy a másik oldalon tekersz, csak nem vagy tudatában? A csajok nem érdekelnek?
2022. szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 akkor mész tovább a következő jelöltre. Nincs még rutinod a pasizásban, nem tudod elsőre kiszűrni, ráérezni kivel lehet meg személyesen is a kémia, de bele fogsz rázódni hamar. Kis rutinnal a kamusokat is elég jó aránnyal fogod szűrni. NE állj meg, mindig csak előre :)
2022. szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!