Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak miért olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért olyan fontos a szex nővel, hogyha nemet mondok dühőngenek szidnak, vagy hónapokig is a nyakamra járnak es reménykednek egy egy aktusban?

Figyelt kérdés

Vagy ha szakítok miért haldokolnak, udvarolnak es mennek le kutyába, vagy szitkozódnak meg átkozódnak, ha nem adom magam?


Miért nem verik ki maguknak egyszerűen és kész? Mi ez az élethalál harc vagy önmegalázás meg düh meg mindenféle görcsölés azon, ha azt mondom nem?



#férfiak szexakarása
2022. okt. 1. 13:39
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Én nem tapasztaltam ilyet, a férfiak sem egyformák.
2022. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel, pont nem viselkedem ilyen ösztönszerűen. Érzelmi alapon meg tud érinteni egy dolog, ha igazán fáj, de az is próbálom inkább mély magamba fordulással kezelni. Csak a szex kedvéért én nem állatkodom és nem veszek részt tesztoszteronharcban sem más hímekkel. Ha egy vágyott nő velem akar lenni, akkor az érződik és meghagyom neki a döntést, mert egyenrangú emberi lénynek gondolom, akit tisztelek.
2022. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akik nem verik ki egyszerűen hanem kajtatnak a nő után és élethalálharcokat vívnak meg kibirulnak azokhoz szól, vagy olyanokhoz akik ismernek ilyeneket
2022. okt. 1. 13:44
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

1. Általánosítás

2. (Ha általánosítani akarok én is akkor) a nők is ugyan ilyen értetlenek a kapcsolat szempontjából. Eszi őket a bánat ha egy pasi nem akarja őket.

3. Azért mert sok olyan van hogy hónap után jön össze valaki, valamint a maszturbálás és a szex nem egyforma.

2022. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Érzelmi csomagba birkoltan adják elő ugyan, de azt nem veszem be, hogy elborultan lennének szerelmesek.
2022. okt. 1. 13:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek is, de én a legtöbb embernél ezt a viselkedést akkor látom, ha a nő hitegeti őket. Ha elhiszik hogy nár csak egy kicsi kell és letolja a bugyit, akkor próbálnak mindent. És ha ez többedazerre sem jön be akkor meg érthetően dühösek, hogy ott állnak már a kapuban de az csak nem nyílik.


És nyilván a szex sokkal jobb mint a maszturbálás, ezért megy mindenki a szexre.

2022. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2%
Én ilyen vagyok. Mondjuk ugy nálam a lyuk az lyuk. Amelyiket megfektetem az már az enyém lett. Meg szeretem ha sikerül teherbe is ejteni aztán megy abortuszra az már nem az en bajom.
2022. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Magukat hitegetik nem én őket.
2022. okt. 1. 13:53
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Mert nem fogok masztizni ha bele is üríthetek egy nőbe. Persze hogy ideges leszek ha visszautasít.
2022. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
#8 nem tudom te mit csinálsz, én csak azt látom hogy sokszor a nő hiteget és ezért idegesek.
2022. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!