Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők? Nektek szexuálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők? Nektek szexuálisan bejön a bajusz + borosta kombó egy pasin?

Figyelt kérdés

Például:


[link]


[link]



2022. okt. 4. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2022. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Nekem tiltó listán van minden arcszőr. A bajuszt+ szakállat kimondottan undorítónak tartom, rápereg minden kaja. Amikor egyszer láttam hambit enni valakit csöpögött minden a szakállára azthittem rosszúl leszek

A borosta csak simán kényelmetlen. Csóknál is meg lent is nagyon szúr

2022. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Mellesleg ezek a pasik szerintem sokkal jobban bejönnének a melegeknek...

2022. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3.


Mármint kimondottan a bajuszt kötöd össze a melegséggel, vagy a képeken szereplő férfit?


Mert ezen a képen nem a pasi a lényeg, csak a bajusz+borosta fajtája.


Bár elhiszem, hogy nehéz elvonatkoztatni…


Én most így hordom és elég jó optikai tuning, valahogy kevésbé feltűnő, hogy gyenge és férfiatlan az állkapcsom.

2022. okt. 4. 12:41
 5/14 A kérdező kommentje:

#2.


Elfogadom a véleményedet, de nem értek egyet azzal hogy undorító lenne. Ez mindenképpen túlzás…

Nekem pl. semmilyen kaja nem ragad bele, tudok kulturáltan enni.


Akinek bele ragad, az az arcát is összekenné.


Ha ez megesik, mind a bajszos, mind a bajusztalan kulturált ember megtörli az arcát/bajszát/szakállát és ki megy a mosdóba megmosni.


Illetve különben is rendszeresen mosni és ápolni kell mint a hajat, illetve trimmelni.

Valamint én olyan arcápoló krémet is használok, ami kifejezetten arcszőrzet mellé van kitalálva… Ennek ellenére nem vágom nagyon formára, meg nem olajozom, semmi ilyesmi, mert az már nekem is túlzás.


Nekem az vele a cél, hogy férfiasabb benyomást keltsek, piperkőcnek nem akarok tűnni.

2022. okt. 4. 12:45
 6/14 anonim ***** válasza:

#4: nem, a bajusz elsősorban. Mint ha a YMCA videóból lépett volna ki.

A borosta még oké, de a bajusznak akkor olyannak kellene lenni maximum, mint a borosta. Ha te ilyen vagy, lehet téged is melegnek néznek...

Ez az állkapocs-duma meg nagyon incelesre sikeredett.

2022. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ez az egyik gyengém.
2022. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6.


Köszönöm, hogy kifejtetted!

Ment a pont.


Hát ez a gyerek a képen valóban olyan mint mondod, de amúgy még Ő is biztos bejön rengeteg lánynak/nőnek, tippem szerint inkább tini lányoknak.


Nekem sem szimpi, de az arcszőrzete az pont olyan mint nekem, az arca az más.


Nem vagyok incel, mert voltam már többször, több nővel is… De alapvetően nincs sikerem a nőknél, ezért viszont eszembe sem jutna Őket hibáztatni és nem vagyok teljesen pesszimista sem.


Nagyon nagyon idegesítenek a puák meg a blackpilles emberkék… Én sem vagyok egy Adonisz, de egy csomó dologban szerencsés vagyok.

Azzal hogy Európába születtem, relatíve jólétbe, hogy nincs semmilyen súlyos, ritka betegségem, hogy nem lettem pl. törpenövésű vagy ilyesmi, már szerencsésebb vagyok mint a föld bolygón élő emberek 75%-a és azt gondolom, hogy ezt meg kell becsülni és nem sírni amiatt hogy nem lettem Chris Hemsworth.


Viszont többször néztek már melegnek nők, volt hogy telefonon beszéltem 2 lány mögött és csak a hangom alapján mondták, hogy “de bzis”. Elég férfiatlan vagyok sajnos, arcszőrzet nélkül meg 24 éves létemre ilyen 16 évesnek szoktak tippelni. Nagyok a szemeim, az állam gyenge, ez nem éppen vonzó az ellenkező nemnek… Különben meg mégis azt szokták mondani elég sokszor, hogy “széparcú” vagyok, de ez az a fajta “szépség” ami a nőket hidegen hagyja, legalábbis szexuális értelemben nem vagyok izgató.


Többféle arcszőrzettel próbálkoztam és valahogy eddig ez tűnik a legférfiasabbnak nálam.


De az is lehet akkor, hogy tévedek.

2022. okt. 4. 13:00
 9/14 anonim ***** válasza:

#8: a férfias nem egyenlő a heteróval. Sok meleg pont a férfias melegekre bukik. Szóval attól, hogy férfiasnak tűnsz, lehet, hogy csak a melegek számára.

Szerintem (de ez csak egy vélemény), ne egyen hosszabb a bajusz szőrzet mint a borostáé. Az férfias, ez így b-zis/parasztos (nem rossz értelemben, hanem vidékiesen).

2022. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a bajuszt. Legyen teljes borosta, vagy teljes rövid szakáll, esetleg körszakáll. De csak bajusz, még ha borostás is, nevetséges. Túl retro, nem jön be.
2022. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!