Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki azt mondta nekem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki azt mondta nekem, hogy minden lánynak van egy k*rvázós időszaka, amikor folyton bulizik és mindig mással... Ez igaz? Ha igen, lányok nektek hány évesen volt ez az időszak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 10:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
Aki ezt mondta neked az egy nagyon okoskodo pö cslehet. Normálisabb beszélgetöpartnert keress!!
2022. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút személyíség függő valakinek 30 éves koraig csak 1-2 kapcsolata vagy partnere volt valakinek meg jóval 20 felett. Nem lehet általánosítani mindenki más és mindenki másban leli örömét.
2022. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

6

Fogalmam sincs hogy hány nője volt, ennyire nem mentünk bele a dologba. De lehet.

2022. okt. 10. 15:31
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

A jelenlegi páromat is döngették rendesen 15-17 éves kora között.

Engem izgat, el ismeséltettem vele minden mocskos részletet.

Van egy visszajáró tini alkalmim is (18)

Na ő is bevett párat 14 éves kora óta.

Mindig is bejött ha egy csaj szereti a szexet es vannak jó történetei.

35/f

2022. dec. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

2-es!


vagy csak neked ezt mondta.


6-os!


Fáj az igazság?

2023. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!