Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevés a szex, de a feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés a szex, de a feleségem rendszeresen kiveri a farkamat egy műpuncival. Nem tudom eldönteni hogy ez jó dolog vagy ciki, megalázó?

Figyelt kérdés
Mikor csinálja élvezem de utána mindig olyan hülye megalázó érzésem van. Jobb lenne a puncijába élvezni de azt nem akarja, csak nagyon ritkán.
2022. okt. 21. 11:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Miért nem akarja?
2022. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Más pasi bassza 100% ezért nem akar tőled semmit csak néha ki veri
2022. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
2, nem 100%, vannak ilyen hülye libák, akik kb. csak rinyálnak, hogy nem kapják meg otthon amit kell, aztán inkább masztiznak, meg álmodoznak más kanokról...
2022. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj, a kis dolgoknak is kell örülni, legalább még kiveri Neked... valószínűleg még pár év, és csak odadobja eléd, hogy intézd el magadnak.
2022. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h van vki más, keveset jár el amúgyis, folyton fáradt, lecsökkent a libidója. Én mindig készen állok de sose volt annyira oda a szexért. Viszont minden héten kinyalom, vagy kézzel kényeztetem, vagy ő saját magát.
2022. okt. 21. 12:05
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Ez elég gáz :D
2022. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez tök kedves dolog, még ha nem is ez a megfelelő szó erre... Valamiért nála nem jól működik a rendszer, ha ez régebben nem ilyen volt de ahelyett, hogy az eltérő igényeitek miatt mindig "fájna a feje", vagy f.sságok miatt folyton veszekedést provokálna, így próbál a kedvedben járni. Ami a hálószobában történik, az csak RÁTOK tartozik, senki nem fog elítélni amaiatt, hogy hogy szereztek örömöt egymásnak. Jó lenne, ha nem mások elvárásainak akarnál megfelelni, nem is tudom értelmezni ezt, hogy "nem tudom eldönteni, ez most jó dolog, vagy ciki, megalázó". Ha te megalázónak érzed, akkor nyilván nem teljesen jó, és beszélnetek kell róla, min változtassatok, de ha csak amiatt gondolod annak, hogy mások szerint ez milyen lehet, akkor teljesen értelmetlen az egész probléma.

Ha a nejed is masztizik előtted, akkor gondolom, van bizalom, őszinteség, nem kéne gondot okoznia ennek a megbeszélése.

2022. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 menta34 ***** válasza:
95%
Jobb mint a semmi :D
2022. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy én se tudom hova tenni ezt a fura érzést amit ilyenkor érzek. Egyrészt sztem tök izgalmas hogy így csinálja, hiszen sztem sok nő van aki prűd lenne ahhoz hogy műpuncit kezébe vegyen vagy akár csak kiverje a párjának. Másrészt sztem jófej tőle h megteszi akkor is amikor neki pl. nincs kedve a szexhez.

Ugyankkor utána ilyen hülye érzésem van, olyan degradáló, h műpuncival veri miközben ott az igazi.


Párszor ezt szóvá tettem de egyrészt azt mondja hogy ha hülyeségek jutnak eszembe azzal ő nem tud mit kezdeni, de ha ez zavar engem szóljak és nem csinálja többet.

2022. okt. 21. 12:26
 10/25 GFman ***** válasza:
66%
Párkapcsolatban ez szerintem ciki, de a párod miatt.Nem tehetsz róla, hogy ilyen.És az orállal mi van? Írtad, hogy Te csinálod neki, de Ő neked nem hajlandó?Mert akkor elég egyoldalú a dolog, se aktus, se orál....viszont Te csinálnád neki mindkettőt.Hány évesek vagytok, hogy ennyire nincs libidója? Próbáltatok valami mást ami esetleg jobban izgatná, vagy kérdezted tőle?Ha ezt egy pasi csinálja egy nővel, özönlenek a hozzászólások, hogy egy önző kretén paraszt és felejtsd el, keress másikat..jobbat érdemelsz!
2022. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!