Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha csak egy szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha csak egy szerető párt akarok, nem egy bombanőt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
bármi lehet normális.
2022. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
A legnormálisabb.
2022. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, igen.
2022. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
de azért ne járj úgy, mint én fiatalon, hogy csak egy szerető párt akartam. ami igazából össze is jött, csak sajnos azzal nem foglalkoztam, hogy az átlagemberekhez hasonlóan, egy egészséges működőképes párkapcsolathoz nekem sem ártana, hogy külsőleg-testileg is vonzódjak a szerető páromhoz. véget is ért, többször már nem követettem el ezt a hibát.
2022. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég fura, hogy úgy találtál párt, hogy külsőleg semennyire nem vonzott. Az meg, hogy elmúlt a vonzalom, megint más tészta...
2022. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb értelmes ember szintén erre vágyik. Kell valamennyi testi vonzalom, de a mennyisége mindenkinél változó.

Szóval igen. Teljesen normális.

N

2022. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 nem azt mondom, hogy abszolút semennyire nem vonzott külsőre, inkább úgy képzeld el, mint amikor nem mered kijelenteni, hogy tetszik és vonz, csak úgy ímmel-ámmal tetszeget, és ha véletlen jó a megvilágítás és megerőlteted magad, még az is megeshet, hogy szépnek találod... na ez szerintem édeskevés egy olyan ember felé, akit a párodnak választasz és tekintesz. őrá nézve is méltatlan.

igen, eléggé megalkuvó voltam. de annak is örültem, hogy végre van valaki aki szeret, illetve amúgy egy jó ember volt - de ez nem elég.

de ez bőven a múlt. azóta boldog férje vagyok egy nőnek, akit kívülről-belülről imádok.

2022. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális,de ritka az ilyen pasi.
2022. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!