Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos nőként szexeltél már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos nőként szexeltél már nálad egyértelműen jobb kaliberű vagy kimondottan toppasival, alfahímmel?

Figyelt kérdés
Milyen érzés, illetve élmény volt számodra? Miként jutottatok el odáig?

2022. okt. 21. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha valaki igen mondja el pls hogyan csábította el
2022. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Szexeltem, részeg voltam, így alakult. Egyébként gáznak érzem, amiért könnyen adtam magam.
2022. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Határozottan nem szép arcú, de jó alakúnak mondható nőként volt egy elég jóképű, rendkívül kigyúrt testű szexkapcsolatom. Discoban jöttünk össze, és még "szakítás" után is ismét felkeresett újabb néhány hónapra.

Egyébként mindig legalább átlagos pasijaim voltak. Egy volt aki valóban közvélemény alapján :D is csúnya volt, egy egyalkalmas szex.

2022. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos külsejű, kövér nő vagyok. Egy nagyon izmos pasival szoktam találkozgatni, kizárólag laza céllal. Szerintem egész jóképű is, másik barátnőm is mondta, hogy azt hitte, én nem szeretem a helyes pasikat.. ^^

Badoon beszélgettünk, de én nem akartam többet belőle, mert semmi önbizalmam nincs és meg is mondtam, hogy túl jó hozzám. Kétszer el is tűntem, de két hét után rám írt, hogy miért nem jelentkezek és mindig azt mondta, hogy nem a súlyom a lényeg, nem így gondolkodik, jó fej vagyok és szeretne találkozni. Ezután összefutottunk egyszer, a második találkozó előtt pedig telefonon próbáltam lebeszélni, mert szabályosan rettegtem tőle. Annyira nem az én kategóriám, sosem ismerkedtem ilyen férfiakkal. Na mindegy. Kérdezte, hogy feljöhet-e, persze mondtam, hogy nem, erre azt mondta, hogy gondolta, nem baj. A harmadik alkalommal felhívtam és szex is volt. De két napig olyan ideges voltam a találkozó előtt, hogy szédültem, remegtem, hányinger, meg minden, ami kell. XD

Szóval így alakult, de nem rajtam múlt. Azóta néha találkozunk.

2022. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nemsokára fogok. Szerintem átlagos nő vagyok, a pasi szerint full extrás. Tehát a pasi szerint ugyanolyan kaliberű.
2022. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 Jól sejtem, hogy ő a barátod? :)
2022. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Nem a barátom, sajnos. A szeretőm lesz!
2022. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jahh értem, a férjed mellett? :OO
2022. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Alapszabály: ha csak szex mindenféle elkötelezettség nélkül akkor lazán felszedhető több ponttal jobb pasi is szimpla dugásra. Ez nem egy túl nagy mutatvány.
2022. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó nő vagy?:)
2022. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!