Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lehetne két pasitok egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lehetne két pasitok egyszerre, milyeneket választanátok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A bal oldalit, és a középsőt.
2022. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

A két kedvenc végletemet.

Egy gyengédet, aki porcelánbabaként tudna kezelni és óvón vigyázna rám.

És egy dominánsabbat, aki sokkal durvább lenne a másiknál pl. szexben is.

2022. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki olyat, mint a 2-es.
2022. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 olyan pasim van, ahogyan azt a 2-es leírta:)
2022. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is két végletet.

Egyik egy nagy örök gyerek. Még az sem baj, ha nincs meg a tipikus határozott férfias fellépés, kiállás. Lehet imádni, talán kicsit néha mulyus-nem értelmileg, hanem határozottságilag- is.

És mellé kellene egy igazi férfi típus. Aki mellett érzem a biztonságot, a határozottságot, az "erőt".

2022. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2 az igazán domináns Férfi kettő az egyben... az ágyban határozott, de megvéd mint az anyatigris és a DS viszony csak az ágynak szól azon túl átvedlik udvarias úriemberré.
2022. okt. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pretorius25 ***** válasza:
6-os. Szürke 50 árnyalata? Nappal úriember, éjjel meg perverz domináns állat??
2022. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt már olyan helyzet, hogy párhuzamosan két potenciális partnerrel randiztam párhuzamosan. Nem kellett választanom, az élet megtette helyettem.


Régi mondás, de eléggé igaz. Ha egy nőnek két férfi udvarol, ahhoz megy feleségül, aki megkéri a kezét.

2022. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!