Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szex egy fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex egy fizetős pasival, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Furdal a kíváncsiság, hogy Tinderes egyéjszakások után egy olyan pasi, aki kvázi ebből él, az mennyivel lehet ügyesebb, odaadóbb stb.

2022. nov. 3. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem ettől függ...
2022. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Konkrét tapasztalatok érdekelnének.
2022. nov. 3. 13:43
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Ha gondolod nekem fizethetsz érte, aztán megtudod, hogy milyen.
2022. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Én megkùrlak ingyen is cicus
2022. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem igazán fogsz konkrét tapasztalatokról szerintem hetero rovatban olvasni mivel a fizetős pasik szolgáltatásait 99,9%-ban meleg pasik veszik igénybe. A fennmaradó 0,1%-nyi nem túl helyes nő meg az életkora és egyéb tényezők miatt valószínűleg nem igazán jár a GyK-ra.

Amúgy a ffi prostik alatt is szokott lenni beszámoló lehetőség, olvasgasd azokat (leszedve belőle a szokásos önmarketing hozzászólásokat).

2022. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 cseppszi ***** válasza:
74%
Úgy külön nem nagyon szoktak a nők fizetős pasit fogadni, de néha egy lánybúcsún, vagy egy szülinapra meghívott táncos csippendél fiút van hogy elkapnak egy fordulóra, ha meg van hozzá a kellő vágy meg kíváncsiság kombó. Azt mondta akitől hallottam, hogy tetszett neki és jó volt.
2022. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

19 eves koromig szűz voltam, nem volt egyszerűen egy pasi sem tetszetős,sem kívül,sem belül.


De érthető modon nagyon vágytam mar a szexre... Tenyleg ott tartottam,hogy nem tudtam erettsegire se gondolni,mert csak az jart az eszembe,hogy ramaszok egy pasi es kiszaradasig csinalom vele.

Nem voltam a legszebb,volt egy pici hasam is, felenk voltam stb.


19. Szülinapomra a 2 barátnőmtől egy fizetos pasit kaptam ajandekba 3 órára.

Amikor elmondtak es megjelent,levert a viz, tenyleg minden bajom volt.


Srac (22 volt) nagyon figyelmes volt,simogatott,ellazitott, ovatos volt.

Nagyon feltem hogy fajni fog,de valószínű annyira kivatam mar,hogy elegge nedves voltam ( mondta is utana,hogy a bugyim atazott ;) hogy nem volt kellemetlen a szüzesség elvesztése.


Maradt meg 2 orank,osszebujtunk, 2x szeretkezunk, es a vegem kicsit mar kemenyebb tempot vett fel.


Iszonyat elveztem,tenyleg önkívületi allapotba voltam,remegett a combom, nyogtem, zihaltam.

A vegem ugy ereztem magam mint aki maratont futott,pedig a munka java a sracra maradt.


De! Tegyuk hozza,hogy a srac nagyon figyelmes volt, tudta mi kell nekem,en meg nagyon kiehezett.


Eltelt 3 ev,volt 2 baratom, jo volt a szex ia veluk,de az az ejszaka orokke megmarad a legjobbnak.

2022. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Egy barátnőmnek vettem már egyet. Nem panaszkodott. A helyzet az, hogy csak szexre a legtöbb fiatal lány amúgy is válogathat. Többnyire bulik, csúnya vagy öreg nők vesznek pasi prostit. A rosszlanyokon hirdeto pasik fele csak hetero.
2022. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Én csináltam 8 évig a hím ringyoskodast, voltak jó, fullos nők de voltak taszító nők. Én döntöttem el kivel bújok ágyba. Nyilván nem mindenkivel csak aki tetszett. Sokáig vissza járó voltam az "ugyfekeimné lehet" volt aki szerelmes volt belém.
2022. nov. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 a teljesség kedvéért szerintem tedd hozzá kiegészítésként hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkeztél illetve hogy amúgy is ment volna-e a csajozás.
2022. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!