Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megbánnám ha tőlem 15-20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánnám ha tőlem 15-20 évvel idősebb férfinak adnám a szüzességemet? Lányok volt aki megbánta?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
ttól függ, mert köztük is van figyelmetlen, türelmetlen, béna.
2022. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha akarod vele, akkor nem! Ha csak a szüzesség elvesztés miatt, akkor igen
2022. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Add nekem.

Türelmes, figyelmes, 36 éves férfi vagyok

2022. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-2-es írta, ha megvan a kémia, kívánod a pasit és az normális akkor hajrá. A szűzesség nem valami kincs amit őrizgetni kell, hanem egy ideiglenes állapot. Avagy szerinted akivel elsőre ágyba bújsz az lesz a férjed holtomiglan vagy hogy? Használj gumit és válassz okosan, csak ügyesen :)
2022. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem tudom, de ha nekem adnád, akkor tuti nem bánnád meg.
2022. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt bántam meg, hogy egy kis fiatal hülygyereknek adtam...

Persze a kor semmire sem garancia, inkább az számít, hogy milyen viszony fűz az illetőhöz.

Én 13-ból 12 partnerrel nem tudtam élvezni a szexet, aztán jött a 13., aki megtanított élvezni, most már úgy megy, mint a karikacsapas. És ő 22 évvel idősebb nálam. Minden nap hálát adok érte, hogy van nekem, nem csak a szex miatt, de olyan jó érzés, amikor erre gondolok, hogy neki köszönhetem, hogy felszabadultam.

2022. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Istvan485 ***** válasza:
0%
Lány vagy???
2022. nov. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Én 50eves ffi vagyok, párom 31. Hat éve együtt. Jó és gyakori a szex. Heti 3-4 alkalom.

Nem kimondottan csak a kor számít. Ha kedveled, és meg akarod vele ajándékozni, méltó kell h legyen erre. Ha csak h megtortenjen, ne tedd.

2022. nov. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy??? ha szabad kérdezni
2022. nov. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt bánnád meg, ha csak az miatt feküdnél le valakivel, kortól függetlenül, hogy elveszítsd. Viszont ha érzésed is van iránta, akár csak testileg is, már más kérdés.

Minden esetre gondold meg, ki az akivel megtennéd. Ne a kort nézd, hanem az embert.

2022. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!