Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire szerettek mélytorkozni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 11. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Probáld ki, akár egy banánnal és megleled a választ.
2022. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Dugj le a torkodon egy pálcikas jégkrémet és utána megtudod
2022. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Még nem mélytorkoztam de nem is menne,nem is mélytorkoznék.
2022. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem szeretek.
2022. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
75%
Én nagyon szeretek, mindig feszegetem a határaimat. Nekem nem jár kellemetlenséggel és a partnerem reakcióitól odáig vagyok :)
2022. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

volt egy pasim, amelyik nagyon erőltette a dolgot, hiába mondtam neki, hogy érzékeny a garatom és hányingert okoz ez. Aztán amikor lehánytam a farkát meg a lábát, az már nem tetszett neki, még ő volt felháborodva.

Annak a kapcsolatnak is annyi lett, nem is bánom már tulságosan.

2022. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha, egyetlen partneremnek sem volt még erre igénye, és ha lett volna, valószínűleg a kapcsolat végét jelenti.
2022. nov. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Szeretem, ha a partnerem elégedett. És szeretnék ezért mindig ügyesebb lenni. Nem megy még annyira, de próbálkozom. Nyilván nem egy csodás érzés, de élvezem, hogy élvezi és én is akarom. Persze nem az erőszakos fajtát, mert durván fullasztó érzés, de ha bízom a másikban, lehet próbálkozni.


Nyilván van, aki szereti és van, aki nem, mint minden mást is a szexben. Meg kell találni a megfelelő partnert, de sosem erőlteti másra, amit nem akar.

2022. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!