Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A természetes "átlagos" has...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A természetes "átlagos" has jön be inkább, vagy a kidolgozott kockás?

Figyelt kérdés
Egy haverommal fogadtunk, hogy melyik menőbb a nőknél. (Én az átlagos vagyok :D)

2022. nov. 21. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Átlagos
Kockás
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

egyszeru a valasz: egy kondiba jaro csaj joggal varhatja el, valszeg el is varja, hogy a pasi ne csak a fszat verje, hanem tegyen valamit a testeert.

ha a csaj nem latott meg konditermet, csak ideiglenesen baszhato a teste a fiatalkora miatt, elvarhat ugyan kockahasu pasit, de nemigazan jogosan.

ha a realitast nezzuk, valszeg a nemkondis csaj valszeg atlagos pasit fog keresni, a kondis meg kondis pasit

2022. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt meg csak megsugom, hogy minden has kockas, nincs rajta mit kidolgozni. a testzsir szazalektol fugg, hogy kinek mennyire latszanak a hasizmai. magyarul a dagadt ember hasa is kockas a zsir alatt.
2022. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Járok kondiba én is, de nem olyan szinten űzöm, mint az említett barátom. Itt arra gondolok, hogy nem igazán tartok be olyan diétákat, mint ő :D

Egyébként volt már "kondis" csajom is, és ez nem zavarta.

2022. nov. 21. 17:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kell megsúgnod, mert magamtól is tudom ;) Nem kell hangya faszán szőrszálat hasogatni, csak egyszerűen válaszolni a kérdésre :)
2022. nov. 21. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
ezt a kamut. kb. annyira mint hogy itt mindenkinek három lábú. persze hogy szexibb a csajoknak a kocka has. persze a sima is oké nekik. de ha látszanak a kockák akkor jobban begerjednek
2022. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kockástvegyszer azért megsimogatnám, itthon szép nagy has van csak.

Persze, hogy szebb látvány, ugyan úgy mint a legtöbb pasi egy csinos csajt néz meg nem egy ducit, de az ember nem csak test és lehet akármilyen csoda teste, ha egy tahó.

2022. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyebkent en nem adnek egy ilyen oldalon kiirt szavazasra, altalaban itt a fotelban meccsre sorozo pasik vannak, nem a kondiba jarok.
2022. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem is teljeskörű felmérésként tekintek rá :D És igen, tudom, hogy itt kolbi party van, ezért csak remélni tudom, hogy valóban nők szavaznak, es nem a "sörözős fotelhuszárok" 😅
2022. nov. 21. 18:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!