Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti milyen gyakran szexeltetek az első párkapcsolatotokban, az elején, amikor még új volt? Ki kezdeményezett általában?

Figyelt kérdés

2022. nov. 22. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Heti többször
2022. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két naponta. Általában közösen kezdeményeztük. Mondjuk én voltam a kívánósabb, és a nagyobb étvágyú is. De legalább az evek alatt sem csökkent. Sajnos nem is növekedett. Nekem többre lett volna igényem, de neki meg elég volt, sok lett volna. Így én alkalmazkodtam. Azóta már véget ért az első kapcsolatom, nem csak a szex miatt, de az is egy pillér volt a döntés meghozatala mellett.


29/F

2022. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Naponta többször is az elején :)
2022. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor még mindketten a szüleinknél laktunk, és próbáltuk úgy szervezni, hogy minél többet lehessünk kettesben. Így ha alkalom volt, akkor ki is használtuk: naponta többször. Ha együtt aludtunk akkor legalább 2-3 menet mindig megvolt. A közös kirándulásokat pedig gyakorlatilag végig szexeltük. 26L
2022. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor "ráéreztem" az első után, napi 3-4-szer. 17 éves voltam.
2022. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!