Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nyafognak itt (is)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nyafognak itt (is) jogosan a kis péniszű fiúk? Tényleg annyira nagy hátrány ez a szexben és a párkeresésben, hogy indokolt a panaszáradatuk?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszát várom, akik tisztában vannak a témával, tehát kérem, hogy leginkább nők és kisfarkú srácok írjanak.

2022. nov. 23. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nálam biztosan hátrány, nagyon fontos nekem a szex, és egy kis farokkal azt nehéz igazán élvezni. Ennek ellenére előfordul hogy olyan srácba szeretek bele akinek kicsi van, azt nem tudom kontrollálni :D de sajnos rányomja a bélyegét a kapcsolatunkra..
2022. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm a válaszod! El tudnád képzelni, hogy hosszú távon is kisfarkú partnerrel maradj, ha szerelmes vagy bele? Ha igen, akkor mi kellene ehhez? Egyébként neked honnan számít már olyan kicsinek, hogy az probléma számodra?

2022. nov. 23. 19:18
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
#1 vagyok, El tudnám,
2022. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

de nehéz lenne tényleg. Nagyon kéne ahhoz szeretnem

Amúgy 14 alatt már elég kicsi sztem.

2022. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, az már szerintem is elég kicsi.

Mennyire más érzés egy kicsivel, mint egy normál/nagy méretűvel? Férfi vagyok, ezért nem tudom, hogy kell ezt elképzelni, miben jobb a nagyobb, ezért kérdezem.

Vannak technikák, hogy kis farokkal is hasonlóan jó legyen, mint egy nagyobbal, vagy sosem fogja megközelíteni azt az érzést?

Hűséges tudnál maradni egy ilyen emberhez, nem lenne eleged az örökös kielégületlenségtől? Nem utálnád meg a másikat egy ilyen kapcsolatban?

Hol kezdődik számodra egy igazán élvezetes méret?

2022. nov. 23. 19:30
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
itt vannak bevallott méretek [link] nekem egy kb 13-as jutott, de nem nyafogtam érte még soha, hát ez adatott. próbálok olyat találni akinek talán elég lesz, sajnos még nincs tapasztalat összehasonlításhoz
2022. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Látod a kismellű nőknek nem kell nyafogniuk mert a kis cici elfogadott, és jó. Ebből is látszik hogy a nőknek mennyivel jobb dolguk van az életben.
2022. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Itt a gyakorin nem nyafogni szoktak a kispéniszű fiúk, hanem inkább válaszokat írkálnak, hogy 14 cm nem kicsi / a nők a férfit szeretik, nem pedig a péniszét, stb.
2022. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

14 es fa$$al jol elvagyok.

Pistabácsi a téeszből

2022. dec. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A férfinak az a legfontosabb, hogy jól teljesítsen, azonban ha kicsi neki, akkor nagyon kicsi lesz az önbizalma is.
2022. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!