Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha egy ideje már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy ideje már nem olyan az erekcióm, mint volt ? Munka mellett iskolába is járok, a jogosítványt is elkezdtem stb stb... Elég mozgalmas és stresszes néha az életem és a megszokotthoz képest gyengült a merevedésem. Mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés

34 vagyok, elkezdtem egy esti sulit, munkahely mellett kicsit fárasztó, sokat kivesz az emberből, de még a jogsit is elkezdtem, mert nagyon sok idő esik ki az utazásokkal.

Viszont száz helyen és száz dolgon jár az agyam, néha elég stresszesek a mindennapok, a barátnőmmel meg egy ideig távkapcsolatban kellett, hogy éljek, a munkája és a családja miatt.

Az ágyban a teljesítményem is romlott, a merevedésem nem a régi.

Még pár hónappal ezelőtt jó volt a helyzet, de most vagy 2 perc után elsülök, mert nem gyakran látom a barátnőmet, eléggé hiányzik is, amikor meg együtt tudunk lenni, akkor meg ez van.

(A szerelem, a szeretet nem változott, még mindig megőrülök érte) de vagy korán megyek el, vagy nem elég kemény a szerszám, pedig kívánom nagyon.

De sokszor nagyon fáradt vagyok amikor tudok találkozni vele.

Ő egy érintésével fel tud tüzelni, de valahogy csődöt mondok.


Nem tudom, mennyire tűnt elkeseredettnek a szöveg, valahol az is, de nem vagyok emiatt "úgy összetörve", hogy ráizguljak a következő alkalomra, valahogy ez nincs jelen nálam, szóval ezt a részét szerintem nem nagyon vonzom be, hogy "jaj mi lesz legközelebb, megint nem fog felállni" vagy ilyenek :D


Nem tervezek semmit, ami ott meg kell, hogy történjen, az fog történni, nem izgulok rá.

Viszont ez tényleg zavar, hogy nem kemény az erekcióm.


Most egy ideig biztosan nem fogom tudni látni, megy ki külföldre, de szeretnék legalább egy estét, ami jól sikerülne.

Nem fogyasztottam még eddig sosem potencianövelő szereket, de érdekelne, hogy van olyan, ami "a legbiztonságosabb" ?

Nem halok bele, nem kapok agyvérzést, nem lesz mindenféle bajom, de legalább egy estére úgy fog működni, ahogy kéne ?

Nem tervezem ezt hosszútávra, de legalább erre az egy éjszakára.


Nemsokára a jogsi is lemegy, a suliból is csak ez az egy év van, könnyebb munkára fogok váltani, szóval idővel javulni fog sok minden és talán én is a régi leszek.


Csak most kéne egy gyors tüneti kezelés.


Hiába szedtem gyömbért, ginsenget, E-vitamint, D-vitamint, cinket, szelént amit javasoltak, hogy tud segíteni, egyik sem jött be.


Szóval valakinek valami tippje, ötlete lenne ?

Azt megköszönném!



2022. nov. 24. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Mr. POTENCIA OLDAL, Green Snake. Szívesen. Kis orrdugulas lesz, de ez legyen a legkevesebb.
2022. nov. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ginseng gyökér tea, relaxáció és egy kis sport.
2022. nov. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémával küzdöttem pár éve. Nekem a szexuálpszichológus segített. Konkrétan másfél hónap volt összesen, és jobban ment, mint újkorában.

Egy próbát megér. Te is fiatal vagy, valószínűleg nem szervi problémád van. Ráadásul egy elég öngerjesztő folyamat, hogy ha egyszer valamiért nem sikerül, akkor onnantól rástresszelsz.

Próbáld meg szakemberrel, és ne potencianövelőkkel első sorban!

2022. nov. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
hagyd a picsaba ezeket a noname szarokat meg a novenyi bohockodasokat amiket itt irtak. egy fel szem kamagra kell, az tuti mukodik es nem halsz bele
2022. nov. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tarts szunetet. Ha nem kivanod ne csinald. Egy ido utan amikor van ra ido/energia ujra menni fog.
2022. nov. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok, azt gondolom, a témából fakadóan érthető, miért nem szeretnék privát üzenetekre válaszolni. A kérdés az volt, hogy a beszélgetésen kívül mivel tud segíteni egy pszichológus. Egyrészt magát a beszélgetést sem szabad lebecsülni, egy jó szakember tényleg releváns dolgokra tud rávilágítani. Másrészt különböző -jobb szó híján- "házifeladatokat" ad, amik lépésről lépésre készítenek fel ismét a szexuális együttlétre. Hogy pontosan mik és milyen sorrendben voltak, nem tudom már, sok éve volt, tényleg csak arra emlékszem, hogy szűk másfél hónapon belül rendbe jöttem. Tökéletesen megérte a pénzét.
2022. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!