Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám elcsábítani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elcsábítani a főnököm? Szerintetek ezek alapján tetszem neki?

Figyelt kérdés

Csinos lány vagyok, legalábbis nem sorolnám magam vele egy kategóriába. Külsőre én modell alkat vagyok, szép arccal. Ő egy átlagos férfi, baromi jó személyiséggel. Ezzel is fogott meg engem.

Mindig kedves velem, odafigyel rám. Többször volt, hogy megvédett mások előtt olyan szituációban ahol tényleg én rontottam el valamit.

Külön irodában dolgozik, de napi 4-5x biztos átjön hozzám 10-20percre beszélgetni, pedig amúgy semmi dolga nem lenne nálam.

Egyrészt nem vagyok benne biztos, hogy ez mind annak a jele, hogy tetszem neki, másrészt pedig nem tudom mivel adhatnám a tudtára, hogy ő nekem igen? Szerintetek mik azok az egyértelmű utalások amikkel ez egyértelművé válhatna számára? Mit tudnék tenni? (Na azon kívül, hogy elpirulva nevetek minden viccén)


2022. nov. 27. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Hány évesek vagytok?
2022. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha kellesz neki kellesz úgyis, ha nem nem...ki fog derülni
2022. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem volt még pasid soha?

Mikor hozzád beszélsz és kettesben vagytok kicsit közelebb mész hozzá, hogy az már neked is a normálisnál kevesebb távolság legyen.


Persze simán lehet, hogy kihátrál, de akkor tedd meg pár nap múlva megint. Addig tisztázza magában, hogy legközelebb mit kell tennie hasonó helyzetben.

2022. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ mi a cél: csak szex vagy kapcsolat?

Az első esetben legyél szexi amikor ott van. Lásson több dekoltázst és nézz

rá amikor látja, tartsd szemkontaktust, hogy értse, hogy tudod és akarod, hogy nézze. Ekkor lépnie kellene és megdicsérni téged esetleg célozgatni. Olyankor meg veszed a lapot és elmondod, hogy milyen jó ötlet munka utánra...

A második esetben az irány lehet ugyanez, csak finomabban és a csevegést tereld oda, hogy rádférne egy kimozdulós este, vacsorával vagy karácsonyi vásárral de sajnos nincs kivel.

Sok sikert.

2022. nov. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!