Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még aki annyira be van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még aki annyira be van indulva, hogy nem tud aludni és szívesen beszélgetne?

Figyelt kérdés

Reggelt!


Valamiért kegyetlenül kanosan ébredtem és hiába sültem már el egyszer, a szerszám még mindig úgy áll mint a beton.. De rajtam van a beszélhetnék is.. Szóval gondoltam kiírom hátha vannak it hasonló helyzetben.


Lenne kedve valakinek beszélgetni? Bármiről, nincs tabu téma nálam. Fiúk, lányok mindegy.


F


2022. nov. 28. 05:53
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Lányok biztos nem lesznek:D
2022. nov. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj ha szeretnél, lány vagyok. :)
2022. nov. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj ha te vagy a kérdező aki írt privibe akkor mégse szeretnék veled beszélni, már ismerős a neved…
2022. nov. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3-as. Kifogtál egy perverz állatot?😁
2022. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!