Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pesti prosti hány partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pesti prosti hány partnert fogad egy nap? Van róla ismeretetek? Illetve tudtok mondani fiatal gyönyörű egyetemista prostit?

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Melyik?

Van amelyik naponta többet, van amelyik hetente 1-2-t. Nem lehet általánosítani.

2022. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Én napi egyet. Törzsvendégek, így is két-három hétre előre be vagyok táblázva. Sokba kerülök, privit nem kérek.
2022. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Napi 1-2 a normál lakásosnàl szerintem
2022. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
2, Kérnék én is egy időpontot.
2022. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
#2 Andi te vagy az?
2022. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne bántsátok a 2-es válaszolót, a leghitványabb dolog az internet kettős fedezékéből ideböfögni. Tök jó választ adott, nagyon tetszett.
2022. dec. 19. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nekik így könnyebb az élet...

Kérdéseidre:

-nincs kedvencem de van amelyiknek jobban örülök ha jön.

-nem a szexuális teljesítmeny alapján válogattam, szimpátia és megbízhatóság alapján (ha valaki egynél többször visszalép, már ki is húztam az ügyfelek közül).

-el tudok élvezni megfelelő pasival. Ügyfeleknél nem szempont, nem azért jönnek, hogy nekem jó legyen. Ezzel együtt is vannak akikkel gond nélkül megy, sőt...

2022. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is napi 1 vagy 2. Hétftől péntekig. Hétvégén ünnepnap csak nagyon régi törzsvendégnek és felárral. És 7 nap a mensim, 1 hét kuka. Én sem vagyok olcsó. Masszázs + extrák. 50Ezer egy alkalom. Most konkrétan június első hetéig megvannak az páciensek.

Budai kis "luxus" lakást bérelek ehhez, ami rezsivel havi 350. Saját lakásomban élek ezenfelül, ott ügyfelet nem fogadok, nem tudják az hol van (a pácienseket erről a környékről nem is fogadok, Bp. másik vége).

Így ezzel önállóan, egy átlag felettinél kicsit jobb életszínvonalat, saját autót, évi 2-3 nyaralást és jó ruhákat, havi mesterfodrászt, havi luxus kozmetikust és stb.engedhetek meg magamnak.


Sokkakkal ellentétben én nem kokózom el a pénzt, hanem egy betéti alapban van, meg állampapírban. Még venni akarok 1 lakást Budapesten, amit kiadok.

2023. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!