Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha olyan pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha olyan pasitok lenne, aki egyetlen egyszer, 11 évvel ezelőtt kipróbálta a szexet sráccal, akkor mondja el nektek őszintén vagy inkább tartsa meg a maga titkának?

Figyelt kérdés

2022. dec. 26. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Elmondhatja, nem nagy ügy.
2022. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Mondja el nyugodtan. Utána lapát.
2022. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Tartsa meg.
2022. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

"Mondja el nyugodtan. Utána lapát."


Maximális respect!

2022. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretném tudni, nem zavarna, sőt szerintem még tetszene is. Amúgy meg ha nem akarja elmondani az sem baj, mindenkinek a saját dolga.
2022. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sandrisbp ***** válasza:
100%

Ha fontos neked a kapcsolat a barátnőddel, és anno 11 éve az a dolog nem jelentett számodra szinte semmit és már nem is vágysz semmi hasonlóra, inkább ne mondd el, csak ha nagyon ismered a lányt és tudod, hogy nyitott és elfogadó.

Ha néha még megfordul a fejedben a dolog, de inkább maradnál a hetero kapcsolatban, akkor tisztességesebb, ha elmondod, de légy felkészülve rá, hogy esetleg kidob és még tele is kürtöli vele a közös ismerőseiteket....

Mondjuk én pasi vagyok, de van ilyen tapasztalatom.

2023. jan. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
2, 3, 4, Nagyon nem értem, hogy mit kell ezen így fennakadni. Ha velem közölne egy ilyet, akár úgy is, hogy 1 éve történt a dolog elfogadnám, még úgy is, ha azt mondaná, hogy nem volt rossz, élvezte, mert bíznék benne, hogy amíg velem együtt van, nem vágyna ilyenekre, és kitartana mellette, ahogy én is mellette. Remélem a te barátnőd, van minimum ilyen kedves és elfogadó, de szerintem (ha még nem tudod) érdeklődj tőle, hogy mit gondol a homoszexuális kapcsolatokról/emberekről, persze ne ennyire konkrétan kérdezz rá, esetleg mond azt, mikor megkérdezi, hogy milyen volt a napod, hogy aznap láttál egy meleg párt az utcán. Ezután ha kérdezi, mond azt, h te elfogadod őket, (de ilyen leszarom módon, hogy még csak egy kicsit se gyanakodjon), aztán te is kérdezd meg tőle (ha nem kérdezi tőled, akkor meg csak magadtól kérdezz rá). Ha azt mondja, hogy elfogadja őket, rátérhetsz a dologra, de ha egy picit is latod az undort az arcán, vagy hallod a hangjában, akkor már inkább ne. remélem sikerül majd megejtenetek ezt a beszélgetést, és, hogy minden jól fog alakulni! Majd ha beszéltetek elmondod, hogy mi történt? Nagyon érdekel! Sok sikert!
2023. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
*kitartana mellettem
2023. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Èn tudni akarnám, mivel a biszexualitás (gondolom azért akartad mert vagytal ra) a partnerem resze. Es jobb tudni, foleg ha passzivkent igenyelne is az analis dolgokat maganak, hogy valamelyest segiteni tudjak neki. Plusz sok lanynak is vannak kisebb/nagyobb noi kalandjai.

Ha meg olyan szelsoseges lany mint itt egyesek, jobb ha elore tudod. Nem pazaroljatok egymasra az idotoket.

márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!