Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szex lesz ebből?tö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szex lesz ebből?több lent

Figyelt kérdés
Nem sokára randim lesz, ez lesz az első találkozás én még szűz vagyok és sokkal fiatalabb mint a pasi már kb 3honapja netes kapcsolatban vagyok vele szoktunk közösen masztizni azt mondta ha esetleg nem tetszik ő nekem akkor csak beszélgetünk és hozzám bújik nyilván egy ágyban fogunk aludni vacsora lesz vidéken lakom már pár éve de ismerős vagyok a városban én dönttettem igy hogy inkább vele alszom egyrészt mert nem megy busz késő este .azt megengedném neki hogy hozzám bújjon de szexet már nem biztos nyilván sok mindentől függ (a pasi fizet mindent) 19éves lány vagyok a pasi 50,azt mondja nagyon kíván engem és tudom hogy ő szeretne szexet mert mondta de ha én nem akarok akkor semmi kép sem fogja erőltetni, megértő személy azt hiszem.

2022. dec. 26. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Az úgy megfog baszni mint a huzat..
2022. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
és még mellékesen ezt kiféltettem fogunk inni is bort vagy egy kis pálinkát
2022. dec. 26. 18:52
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A pillanat dönti majd el, mihez lesz kedved. Ne tervezz előre, az mindent tönkrevág.
2022. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
kifelejtettem *
2022. dec. 26. 18:52
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Keress korban hozzád illő férfit.Beteges a korkülönbség,apád lehetne.
2022. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezni fog, hogy sex legyen, ez biztos.
2022. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy ez már tényleg beteg, itt mentális bajok vannak mindkét részen.
2022. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Esélyes.
2022. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Jól megdug,főleg hogy szűz vagy.
2022. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
A korkülönbség mindenkinek a maga dolga, én ebbe nem szoktam beleállni, de... Aki 50 évesen ott van agyi szinten, hogy online maszturbál, az elég siralmas. Ebből kifolyólag mérget nem vennék rá, hogy ha te nem akarod akkor majd ő olyan kedvesen elfordul, és nem pedig rádmászik akkor is. De a te életed, azt csinálsz amit akarsz. 32/F
2022. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!