Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor a nő nemet mondott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nő nemet mondott a szexre, aztán aznap mégis lefeküdt a férfival, a férfinak ezt hogyan sikerült elérni?

Figyelt kérdés

Csak olyan eseteket vegyünk figyelembe, ahol nem párkapcsolatban van a két fél, hogy a nő a másiknak szívességet tegyen még ha nem is lenne kedve a szexhez annyira. De nem is megerőszakolásról van szó. Ez egy olyan eset, ahol a nő nem akarta a szexet, aztán mégis akarta.

Ebben a szituációban a férfi szexelni akart a nővel de a nő nemet mondott rá, aztán még azzal az alkalommal mégis sikerült valahogy meggyőznie a nőt, hogy lefeküdjenek.

Ha volt ilyenben részed, hogyan sikerült összehozni? Mind a férfi, mind a női fél az ilyen történetben nyilatkozzon itt.



2023. jan. 2. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Két ilyen esetem is volt, az egyik csak kérette magát, nem akart könnyűnek tűnni, amikor nemet mondott, és látta rajtam, hogy én nem fogom törni magam miatta, akkor elengedte, hogy megjátsza magát, mert valójában ő is akarta.

A másik, hogy tényleg vissza akart utasítani, csak aztán látta a volt pasiját mással én meg kapóra jöttem, hogy "bosszút álljon".

2023. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi alapból szex miatt találkoztunk volna, de ennek ellenére úgy gondoltam első alkalom, ne erről szóljon rögtön. De elkezdtünk csókolózni stb és nem bírtuk ki, leginkább én, hogy ne történjen meg mégis.
2023. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban élünk, és NEM a párom kedvéért teszem szét a lábam.


Amikor nemet mondok, az ritka (hisz én is kívánom őt), de általában azért, mert fáradt vagyok.

Olyankor csak simogat, megmasszíroz, beszélgetünk, és alszom, majd később, mondjuk amikor ő is jön aludni, szexelünk.

Addigra valamennyivel kipihentebb vagyok, meg a kedvem is megjön rá.

2023. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!