Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor mondjátok ha valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjátok ha valakivel rossz volt a szex?

Figyelt kérdés
Nemeteket írjátok le lécci
2023. jan. 7. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha valakivel rossz a szex.


F

2023. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Részletesen, mert azt gondolom, hogy ha a lány nem aktív. Nő vagyok, leginkább férfiak válaszát várom.
2023. jan. 7. 13:33
 3/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan jelentheted, nem provokatív, nem rasszista, a kérdésre válaszolt, így nem fognak semmit kezdeni a válaszával :D
2023. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Számos oka lehet, de például nincs meg az összhang vagy valami olyan történik ami rossz. Én azt nem hozom fel példának, hogy "nem tesz meg valamit amit akarok" mert szerintem ez nem járja és sose illik ilyesmit elvárni, de ebből fakadóan talán azt felhozhatom, hogy szimplán csak mások az igények. Én például nem akarnék olyasmit amit a másik ne akarna. Nem megfelelő a hossza, a másik szex közbeni hozzáállása lehangoló, mert nem aktív.. stb. Szóval tényleg sok helyen elcsúszhat.
2023. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
delutan 5-kor
2023. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tud helyesen írni. *légyszi
2023. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom neki mert nem szeretném megsérteni vagy lerombolni az önbizalmát! Csak egyszerűen kerülöm a vele való szexet! f.
2023. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kifejethetem, ha ekkora hiszti van ebből :D


Általában már előre leszűröm ki az aki kevés számomra, tehát arra nem mondom, hogy rossz a szex akivel nem passzolunk, ezt előre le szoktuk tisztázni.

Nem tetszik, ha a lány fadarab, persze más, ha kötözés, vagy bizonyos dolgok miatt kevésbé tud "aktív" lenni.


Eléggé telt csajokkal szexeltem és az önbizalom sajnos nincs általában a helyén, hiába izgat a teste és vágyom rá úgy amilyen. Na a mell takargatás, nem levetkőzős körös dolgok szintén sokat eltudnak venni az élményből. Jobb szeretem a felszabadult szexet, ahol ki lehet élvezni egymás társaságát és az előjáték nem olyan, mint a viccben, hogy "félóra könyörgés".


Szerencsére még nem fogtam ki ilyet élőben, de beszélgetés során futottam bele ilyenbe. Előadja milyen perverz dolgok izgatják, aztán közben 0 tapasztalat és félős nyuszika, aki nem is mer semmit megélni...


Ha nem tud szex közben kommunikálni abból is lehetnek bajok és tönkreteheti az egészet, még akkor is, ha azért figyelek a visszajelzésekre.

2023. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mindegyik pasimnak előre megmondtam, hogy nem vagyok semmi extra az ágyban :-)
2023. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3 dologtól:

Partner

Külső tényező

Saját magad


1. nincs rádhangolódva, más jár a fejében, nem passzoltok

2. nem megfelelő az ágy a szoba a hőmérséklet sír a gyerek szomszédban fúrnak anyós hallgatózik

3. problémák gyötörnek fáradt vagy, éhes vagy, nem vagy ráhangolódva, kényszerből elvárásból csinálod, olyat csinálsz amihez nincs kedv, vagy nem csinálnak olyat ami igazán jó lenne neked.


Az 1 és 3 igazán ugyanaz lehet a partner és a saját szempontodból.

2023. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!