Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normál strandon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normál strandon mennyire engedik a monokinit? Megbotránkoztató?Lányok ti is szoktatok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Van strand, ahol a strand házirendje tiltja a topless-t. A medencés strandoknál, ha a házirend nem szabályozza, elvileg megengedett, de manapság ritka a topless viselet.

Szabadvízi strandokon, ahol nincs akkora zsúfoltság, ott jobban elfogadott. Tapasztalatom szerint elkezdeni nehéz. Ha egy lány leveszi a melltartót, akkor könnyebben lesznek követői.

2023. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
a monokinit inkább hagyd meg a lányoknak/nőknek, pasin hülyén mutat!
2023. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Csak folyóparti szabadstrandon szoktam, vagy a Balcsin. Rendes strandon nem.
2023. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A #2-es válaszolónak igaza van: a monokini szó több évtizede helytelen jelentéssel került be a magyar nyelvbe.

A monokini egyrészes női fürdőruhát jelent. A csak alsó viselése topless.

2023. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Régebben nagyon gyakori volt a balatonparton de már évek óta nem láttam ilyet
2023. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja, van ahol tiltják, de a természetes vizeknél nem. Ott elő szokott fordulni, de környezettől is függ.
2023. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Végre egy aktuális kérdés! (Igy januárban:-)
2023. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg le leszek pontozva :D de szerintem bunkóság a strandon más emberek "képébe tolni" a melleidet még ilyen közvetett módon is... nem tartom magam prűdnek, de engem kifejezetten zavarna, és szerintem több kisgyermekes családot is. Kínos, kellemetlen.

Vannak kifejezetten nudista strandok, szerintem célszerű oda menned, ott senkit nem zavar az ilyesmi.

2023. jan. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
na erről beszéltem.. 10-15 éve ez teljesen normális volt
2023. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vajon ki akar monokinizni :D
2023. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!