Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A BDSM a szexualitás egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A BDSM a szexualitás egy magasabb foka, kellő intelligencia is kell hozzá?

Figyelt kérdés

A kikötözős szexet próbáltam már, és izgatónak találtam. De sokan ellenérzéssel vannak, a szex ilyen formája iránt. Kell affinitás és kellő intelligencia, hogy megértsük mi a BDSM szexben az igazán jó?

Férfi kérdező vagyok.



2023. febr. 12. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem igen.


21/F

2023. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Egy elengedhetetlen alappillére az intelligencia nyilván.
2023. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg, a legtöbb dologhoz, ha jól akarod csinálni, kell némi intelligencia. Ettől függetlenül nekem semmi nem vonzó benne, nem is akarom megérteni, hogy másnak mi vonzó benne. Egyszerűen nem érdekel.
2023. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Magasabb fokának nem mondanám. Inkább csak egy irányultságnak. De intelligencia az kétségtelen, hogy elengedhetetlen hozzá.
2023. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
A degeneráltság magasabb foka.
2023. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell belemagyarázni ilyeneket hogy ez egy kultúrális teljesítmény, a szexualitás ösztönös dolog ami általában a buta embereknek is megy nem az intelligenciától függ.
2023. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Nos ugyan én is vonzódom a BDSM iránt és igen szerintem is szükség van hozzá a kellő mértékű intelligenciára, de azt azért mégse mondanám, hogy a szexualitás egy magasabb foka lenne. Nem gondolom, hogy a szexualitás terén fellehetne állítani valamilyen hierarchiát, a szexualitás olyan dolog, hogy ki, hogy éli meg, nincs nemesebb vagy kevésbé nemes módja neki.
2023. febr. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 De La Cruse ***** válasza:
27%

Intelligencia megléte esetén érdekes, jó játék ami egyébként is benne van a szexualitásban.

De azoknak is van igaza akik szerint egy fejlettebb degeneráltság. És ezt is sajnos látni.

2023. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Szia magasabb foknak gondolom mert nekem az életem része volt és marad mióta sexelek azóta. Volt olyan barátnőm aki szerette velem de mivel és swits vagyok így soha nem tudta hol megálj meg mindig ugy csinálta hogy nem volt jó. Az akiért oda voltam exem az pont úgy okozott fájdalmat h tudta hol hogyan és meddig 2 év alatt egyszer kellet szolni h vörös akit előbb említettem annak alkalmanként 3-4 szer is kellett. Ez intelegencia h megtanulom figyelek a másikra határait ismerem megjegyzem és segítek megélni neki amit szeretne. Ez oda vissza müködik.
2023. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Megszámolhatatlanul sok BDSM partnerem volt, intelligencia terén biztos nem szégyenkezhetnek. A csúcshülye idióták nem tolonganak szerencsére.


Egyébként nem értek egyet azzal, hogy a BDSM egy kisebb halmaz lenne a szexualitáson belül. Teljesen külön halmaz, ugyan gyakran van / lehet átfedés és kapcsolódás a kettő között. BDSM létezik szex és szexuális vágy nélkül is.

2023. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!