Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes több százer forintos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes több százer forintos szexbabát venni?Milyeneket lehet rendelni?Mennyire élethűek és mennyire valósághű érués?Olyan mintha igazi nővel csinálnátok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Hogy érdemes-e, azt nem tudjuk megválaszolni helyetted, ezt csak te tudhatod. Mikor vége lett a házasságomnak, én vettem egyet, nekem bejött, de ez is, mint minden, eléggé egyéni kérdés.
2023. febr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Meg persze.
2023. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rendelted?Kibontják ha úgy rendeled a vámosok?
2023. febr. 15. 08:12
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Persze, mielőtt odaadnák neked meg is dugják, hogy biztos jó-e
2023. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mozgatni egy kicsit nehéz mert elég súlyos darabok. Nekem kettő van nem az olcsó verzióból. Ezek nagyon élethűek. A TPE amelyből készül olyan mint az emberi bőr tapintásra. Rendkívül jól és részletesen kidolgozottak. A vagina az eredeti emberi anatómiája alapján készül. Nem volt egy olcsó mulatság de nem volt kidobott pénz. Azért nem teljesen olyan mint igazi nővel de nagyon erősen megközelíti a hatást. Rengeteg előnye van. Hiába a félmillás ,millás összeg akkor is olcsóbb mint egy nő. Sose fáj a feje, nem lesz terhes, nem fog szexmegvonást alkalmazni, nem klimaxol. Egy szó mint száz és ez az én véleményem határozottan megéri így is az árát.
2023. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, egyszer megveszed és soha nem hagy el. Igazira a világ pénzét elköltheted akkor is elhagy.
2023. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az igazság az hogy csóró vagyok és ez nagyon nem fogváltozni és nem nsgyon akarnak a nők...

Olcsó szex baba meg kicsi rejthető az kb 600-700 euró azt ki bírnám fizetni.De nagyon pedós kislányos kinézetük van.A drágább 1200-1400 euros jó csajokat nem tudom megfizetni.Szóval nem tudom mit tegyek.

2023. febr. 15. 12:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek méretű az nekem nagyon nem. Viszont láttam egy oldalt régebben ahol szexbaba szalon volt és használt szexbabát is árultak. Persze benne van a pakliban, hogy nem szűz már:). Sőt ki is tudod próbálni ha jól tudom tíz / húszezer Ft. egy óra. A használt rendes nőt formázó baba akkor százezer Forint körül volt. Az azért a használat ellenére sem rossz ár. (5 -ös voltam)
2023. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8 köszi látram használtat vaterán vagy jó fogason 100 körül és el volt csípőnél , vagy hajlatnál repedve...meg valahogy lehet pont ilyen szalonból "öregedett"ki boldog boldogtalan dugta.Valahogy nem lenne gusztusom.Meg nekem 100 centis kell max 120 centis mert albiban lakom.És rejteni akarom k8ssebb bőröndbe főbérlő elől.És a picik 100-120centisek meg pedóknak valók viszont olcsók.400-600 eu vagy dollár.160 -170 centisek tetszenének nagy mellekked D C E cup de azokat nem tudom megfizetni
2023. febr. 15. 12:59
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Ne válogass ha csóró vagy
2023. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!