Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kellemetlen a csajoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellemetlen a csajoknak 3-as szexnél ha a pasi nem túl kitartó?

Figyelt kérdés

Eddig két alkalommal próbáltuk ki 3-asban,1 fiú és 2 lány felállást,én és exbarátnőm meg az ő barátnője.

Nem mondták eddig hogy őket ez zavarná ha túl gyors vagyok,főleg hogy hamar regenerálódok de azért látom rajtuk hogy nem olyan jó nekik ilyenkor.

Részben azért is mivel mindketten heterók így nem igazán esnek egymásnak mikor nekem pihenő van épp.

Érdemes lenne gondolkodnunk hogy bevonjunk még 1 pasit?

Úgy jobb lehetne a csajoknak is ha egyenlőbb esélyek lennének a nemek aránya miatt?


2023. febr. 19. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

bevallom neked őszintén, hogy sztem azért 2 nőre kevés az az 1 farok.

persze nem lehetetlen, hogy ha nagyon nagyon ügyes a fiú, akkor élvezik a lányok, de engem nem vonz a dolog, kb pont ezért

a 2-2 persze már jobb sztem

27l

2023. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
47 vagyok, de 2 20-as lányt még simán elbírok. 35-40-nél már elgondolkodnák a dolgon. Az semmi esetre sem kellemes, ha hamar elmegy a pasi, valamint az sem, ha csajok nem bi hajlamúak.
2023. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem kevés az egy farok, ha a lányok egymással is foglalkoznak, és nem egy gyorstüzelő pasit vesznek be.
2023. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Két buja érzéki nőt kielégíteni nem könnyű. De érett korom ellenére bevállalnám még. Az viszont nagyon ciki, ha a pasi nem tud teljesíteni. Akkor inkább nem is akarnám ezt.
2023. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokszor egy farok egy nőhöz sem elég 🤷🏻‍♀️
2023. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5
2023. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!