Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kikötözésnél mire érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikötözésnél mire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés

A párommal már beszéltünk erről 1-2 éve és már akkor azt mondta hogy engedné nekem, ami jól esett. :)

Jó tudni hogy ennyire megbízik bennem.

Viszont ilyet még nem csináltam.

Szeretném ha mindkettőnknek jó élmény lenne!

Mit javasoltok hozzá, kötelet vagy bilincset?

Tanácsokat is elfogadok hogy mivel tudnám ezt az élményt fokozni, mégjobban feldobni.


Egy kicsit félénk, érzékeny 40 éves nőről van szó, akivel eszerint is bánok minden nap, beleértve a szexet is.

Nagyon odafigyelek rá.

Legtöbbször gyengédségre vágyik de van hogy a keményebb szexre.

Szóval próbálok mindent megadni neki az ágyban.

Mikor milyen hangulata van, mire vágyik.

Szeretném ha ezt is élvezné.



2023. febr. 22. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
arra figyel hogy ne legyen túl szoros ne szorítsa el a vérkeringést (különösen a nyakra és csuklóra figyelj).
2023. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Mi bilincset használunk és fürdőköntösnek az övét.
2023. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Legyen menekulo szo!
2023. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
#3 :DDD ezen besírtam. Te normális vagy? Elolvastad egyáltalán a kérdező leírását!
2023. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne túl erősen kötözd/bilincseld meg. Utóbbi esetben a kulcs el ne vesszen! 😉
2023. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket! :)


4-nek igaza van.

Felesleges a menekülőszó.

Nem fájdalmat akarok okozni neki, nem megalázni akarom.

Csak feldobni a szexuális életünket mert mindkettőnket érdekli ez a dolog.


Szex közben is ha csak egy kis fájdalmat is látok a szemében, mindig rákérdezek hogy minden rendben van-e, leálljunk-e?

Egyszer élt is vele.

Ő kellemetlenül érezte magát amiatt hogy leálltunk, én viszont örültem hogy szólt.

Nem akarok fájdalmat okozni neki

Szóval felesleges ide menekülő szó.

Ha látom rajta hogy kellemetlenül érzi magát, úgy is rákérdezek és abbahagyjuk.

2023. febr. 22. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk az a sláger, hogy kikötözöm a kezeit, de csak lazán, csak éppen annyira, hogy saját magát ne tudja érinteni sehol.

Aztán elkezdem simogatni, cirógatni, nyalni- falni, jól felhúzom, hogy már csak egy pici hiányzik az orgazmushoz.


Aztán abbahagyom, lenyugszik.

Ezt eljátszom vele kb 4×-5×, és a végén már sírva könyörőg az orgazmusért.

Aztán persze lehet próbálkozni pár dologgal, mert sokan nem ismerik saját magukat sem.

Az én párom szereti, ha vonalzóval ráhúzok párat finoman a kis popsijára.

Finoman, de azért úgy hogy mindenképpen érezze.

De ha csipeszt teszek a mellbimbójára, na az is egy őrületes izgalom neki.


Sokmindent lehet, érzéssel, finoman, de azért legyen benne pici fájdalom, pici "kínzás".

2023. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Szia

Itt a BDSM világában vannak iratlan szabályok ott nem a te élvezeted a lényeg hanem a feleségednek segítesz megélni az ő vágyait mit Dom így kell hozzáálnod.

Elöször is beszéljétek meg mit szeretnétek a kötözésen kivül pl pálca ostor stb.

Elöttem szóló szerint menekülö szó igen az legyen de ne olyan hogy nem csináld meg ez fáj hanem olyan ami oda teljesen nem illik pl Vörös

Bilincs előnye hogy könnyű és gyorsan lehet fogatni vele, hátránya ha megfeszíti a kezét fájdalmat okoz 20 éve élem ezt stilust de sosem szeretem a bilicset , kötél az jó mert vstag puha kötelet használj vastag azért mert nem fog vágni vagy használj tépőzáras kötöt aminek van füle és abba kell akasztani vagy kötni az t kötelet amivel kikötöd szintén a vastagsága miatt mert a tépőzáras kötö vastag min 5 cm nem vág.

először csináljátok akkor finom legyél vegye de te ismered te tudod mit szeret mert maga kikötés is forma már a verést már csak késöbb csinálnám de mivel te ismered ezért lehet kezdeni finoman és mehet ár lassan verésbe.Verés nyilván megbeszélt keretek közt finoman!

Ha verés lesz pl pálcával akkor először kicsiket adj neki hogy a bőre bemelegedjen jó piros legyen a pici ütésektöl akkor nem fog fájni neki a nagyobb de ugyanugy érzi nagyobb élményt nyujt neki is neked is.

remélem tudtam segíteni 25 éve a BDSM világában

2023. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elsőre köntösöm megkötőjével voltam megkötözve, kezeim fejem felett lazán, mondhatni ki is tudtam volna szabadulni. Ez nagyon is bejött így kértem páromat szorosabbra húzza és kössön jól ki ne ficánkoljak:)

Tehát Ti is kezdjétek a legelején, ha be jön neki akkor lehet nálatok is már bilincsek lesznek használva

2023. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!