Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok rátok milyen hatással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok rátok milyen hatással voltak az általános iskolás töri könyvekben a görög lankadt farkú meztelen férfi szobrok meg vázákon a lankadt hímtagú sportolók harcosok látványa?Nevetgéltetek rajta titokban a barátnőitekkel?Vagy izgató volt?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát titokban a barátnőimmel...
2023. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem teljesen félre siklott az életem. Soha nem tudtam beilleszkedni a társadalomba. Jelenleg is pszichiátriai kezelés alatt állok.
2023. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2 nem kell neked kezelés,csak az interneted kapcsolják ki.Felér egy kasztrációval nálad vagy kipakolással.
2023. febr. 27. 19:28
 4/16 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂
2023. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért, a fiúk ki szokták verni minden egyes meztelen vagy félmeztelen nőt ábrázoló festményre vagy szoborra? Mert szerintem amúgy jóval többször fordulnak elő mondjuk fedetlen női mellek az ilyen műalkotásokon, mint ahány pucér férfit látni rajtuk.
2023. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5 felállt rájuk én akkor még nem vertem , de voltak nálam érettebb osztálytársaim akik igen kiverték valszeg.Én majdnem évvesztes lettem.Es hiszed vagy nem le voltam maradva minden téren az osztálytársaimtól szexuálisan is.

Amúgy nem úgy van hogy a lányok 2- 3 évvel előbb érnek és előbbréb vannak a fiúktól?

Csak egy pasi nem tudhatja ezt.Mert ugye az vagy?Gondolkozz mielőtt séróból kötekszel.

2023. febr. 27. 19:44
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Hát semmilyen szexuális hatással nem voltak rám. Nem izgatott fel.
2023. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy lankadt farok látványa nem izgat fel sok embert.. Álló péniszt még nem láttam festményen
2023. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7-8 nem csak szexuálus izgalomra gondolok hanem kinevettétek,-e magát a látványt?
2023. febr. 27. 20:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nevettünk rajta, hogy milyen fura látvány.

Meg mögötte a zacskó volt vicces.

2023. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!