Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Többször próbáltuk a barátnőmm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször próbáltuk a barátnőmmel a szexet, de neki nagyon fáj ha beteszem. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Többször próbáltuk, de amikor beteszem utána mondja, hogy húzzam ki, mert nagyon fáj neki. Van hogy akár két hétig is fáj neki. Mi lehet a probléma szerintetek?

2023. márc. 31. 00:08
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%

megfelelően kell izgatni, ujjazni.

Ha igy sem megy, akkor stresszel...

2023. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Megfelelően fel van izgulva, ujjaztam is, és nyaltam is. Akkor nem volt semmi. De ahogy beteszem bemegy egy kicsit, és utána nagyon fáj neki.
2023. márc. 31. 00:18
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Azt kell mondjam, ez azért magabiztosság és technika kérdése, illetve hogy a lány mennyire lazul/feszül rá.


12-13 szűz lánnyal voltam, tehát láttam már karón varjút. A legutóbbi néhány hete volt, két hetet utaztunk együtt, szóval elég sok idő volt belerázódni. Elsőre fájt neki, aztán megtanult bízni, másodikra még az elején kellemetlen volt, harmadikra már semmi fájdalom vagy rossz érzés, totál meg is volt lepődve. Bele kell rázódni, de nem árt, ha a férfi tudja mit csinál, és látja a fától az erdőt.

2023. márc. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Legalább 6 éve ismerjük egymást, és tudom mikor milyen. Egyáltalán nem úgy néz ki, mint aki be lenne feszülve.
2023. márc. 31. 00:35
 5/22 anonim ***** válasza:
13%

Azt feltételezem hogy még nem szakadt át a szűzhártyája, mert mindig betojtál, amint nyöszögni kezdett, és mindig elakadtok ugyanazon a ponton. Ezért kell a magabiztosság. Ill ezért nem működnek jól a tapasztalatlan párok szexuálisan, és minden lánynak ezerszer inkább tapasztalt férfit javasolnék elsőre, mint a gimis örök szerelmüket, akikkel 2 hónappal gimi után szakítanak majd.


Esetleg nőgyógyászt megkérdezhet, hátha van valami olyan gebasz.

2023. márc. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%

Ajánlott egy nőgyógyász szakvéleménye, egyáltalán nem kínos és informatív egy konzultáció, lehet nagyobb baj is állhat a háttérben ami nem rajtatok múlik.


Vagy épp más egyéb tényezők, hogy párat soroljak:

Hüvelyszárazság, belső feszültség, méhnyakrák, nem megfelelő óvszer használata (kevésbé síkosított fajtáknál húzhatja a hüvely falát) stb. tényleg nagyon sok fajta probléma lehet. Ezért ajánlott a szakember segítsége, hogy kiderítsétek mi lehet a baj.

2023. márc. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
1%
Nem értesz te a csajokhoz!
2023. márc. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Én is a nőgyógyászt ajánlom, vizsgáltassa ki magát.

Nálunk ugyanez volt, akárhányszor megpróbáltunk lefeküdni, fájt, égetett, azt hittem megpusztulok, pedig nem stresszeltem meg ilyenek.

Nőgyógyásznál kiderült, hogy fertőzésem van, mondta, hogy néha semmilyen más tünet nincs, csak a fájdalmas nemi élet. Szóval érdemes elmenni és kizárni a fertőzéseket.

2023. márc. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Lazy Lover ***** válasza:
9%
Ha szűz ne csodálkozz sajnos ezen túl kell esni nyugodtan dugd be neki az első pár sex fájni fog neki utána jobb lesz
2023. márc. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Nőgyógyász. Vaginizmus is lehet. Olvass utána.
2023. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!