Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szórakozóhelyen tényleg sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen tényleg sokan találnak egyéjszakás kalandokat?

Figyelt kérdés

Én ritkán járok buliba, nekem az ottani légkör nem annyira jön be, őszintén szólva sosem ment ott a csajozás. Így más eseményeken, baráti társaságban, túrán, stb tudtam ismerkedni, de buliban nem igazán.

Az emberek sokszor sztorizgatnak arról, hogy "ah bementem a diszkóba, hazavittem a csajt és jól megd.gtam", de én úgy látom ez nem általános dolog azért. Sok nő eleve nem is azért megy oda, mert szexet keres, meg férfiak közül sem mindenki tud olyan jól fellépni, hogy egyből menjenek is vele az ágyba. Vagy lehet, hogy én értem félre az egészet és igazából bárki talál magának egyéjszakás kalandot, ha akar?



2023. ápr. 2. 13:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Előfordulhat persze, mint szinte bárhol máshol is. De a legtöbben csak nagyot akarnak mondani. Általánosabb, hogy sokat isznak, tombolnak, táncolnak, a végére meg, mire kijózanodnak, már nem is emlékeznek. :D
2023. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Ja meg nemi betegséget is.
2023. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Nők esetében amennyiben akarnak, szinte mindegyikük, kivétel nélkül talál szex lehetőséget, függetlenül attól, hogyan néz ki, milyen a személyiségük... Az más kérdés, hogy kit. :D


Viszont férfiak esetében egy minden tekintetben átlagos férfinek kb. annyi az esélye, mint a legkevésbé vonzó nőnek. Így sok átlagos férfi azért nem talál egyékszakás kalandot, mert amilyen szinten találhatna, annyira nem akar lesüllyedni...

Legalább 1 fontos szempontból (külső/duma/hírnév/vagyon...) nagyon toppon kell lennie a férfinek ahhoz, hogy tényleg korrekt lehetőségek adódjanak számára egyéjszakás kalandok tekintetében is.


32 F

2023. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj sok a sült paraszt meg a clgany. Ez van
2023. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Én még egy ismerőstől se hallottam ilyet, szóval szerintem nem olyan gyakori, de nekem egyszer összejött a dolog.

Odamentem, táncoltunk, megcsókoltam, utána leültünk beszélgetni. Kb 2 órával később hazakísértem, és végül nála aludtam.

Életem egyik legjobb estéje volt, ahogy jobban megismertem kiderült hogy egyáltalán nem egy tipikus "discos ribi". Sőt mostmár visszatekintve azt gondolom, hogy ő volt eddig a legnormálisabb, legkorrektebb lány akivel eddig voltam. 1 évig voltunk együtt.

23F

2023. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
szerintem is ritka. én ismerőseim között is egy egy ilyen van emberenként max jó pár év alatt. szóval szerintem ezért nem éri meg menni. eleve tök elcseszi az ember estélyét ha ezt erőlteti, mert nem tud rendesen szórakozni. Szerintem parti meg zene miatt jó menni szórakozni ha azt tényleg szereti az ember és ha véletlen spontán becsúszik valami csajjal az csak extra.
2023. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Aki tud csajozni annak igen - mivel sok ember van és az alkohol oldja kicsit a gátlásokat. Aki nem tud annak meg nem lesz egyéjszakása - főleg hogy az kicsit nehezebb "műfaj" mint a normál udvarlás (sokkal gyorsabban kell tudni nagyon erős szimpátiát, vágyat ébreszteni).
2023. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
#7 de te ilyen vagy, vagy az ismerőseid között ezt látod, hogy akár csak 50% ban haza visznek valakit? szerintem amit írsz az ilyen nagyon kevés emberre lehet igaz, vagy az gondolja ezt, aki nem jár partizni rendszeresen. Én tényleg sok embert ismerek ilyen körökből és szerintem minden este néhány ilyen lehet, hogy hazamegy ténylegesen a lény valakivel. Az esélyesebb, hogy kontanktot elkérni és majd utána valami.
2023. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szorakozohelyen csoknal sosem volt tobb, utana azert elofordult ez-az. 😊
2023. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

anno ZP után erdőben nagyon sokat dugtam :D

N

2023. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!