Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív nők, manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív nők, manapság kizárólag szex során rendelik magukat alá a Domináns férfinak ?

Figyelt kérdés

Vagy az élet más területein is ? Például ételkészítés az Úrnak ? Masszírozás, takarítás stb ?


Régebben fent voltam a Pixie-n és ismertem olyan nőket, akik szexen kívül is élvezték hogy szolgálhatnak.



2023. ápr. 6. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik erre vágynak, persze.
2023. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre vágynák. Döntsenek helyettem és mondják meg mit csináljak. De sosem jött össze, mert azért teljesen nem tudom átadni az irányítást…
2023. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2: Sztem teljesen nem is kell, csak fokozatosan, és több órára mondjuk. Este amikor az Úr hazaér a munkából.


Engem ez sokszor a szexnél is jobban izgat. :)

2023. ápr. 6. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Az “Úrnak” 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
2023. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akit igen, és van aki csak a szeánszokon ilyen. Embere válogatja. Ahogy a domok se mind azt szeretik ha, kihívás nélkül engedelmeskedik a sub.
2023. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő, aki tényleg jó kapcsolatot ápol a párjával az megteszi ezeket, csak van különsbég csicska és háziasszony között. Ha a másik fél nem ad semmit bele a dolgokba, akkor a legnagyobb szub se fogja örömmel lesni minden egyes lépését és kielégíteni vágyait, mert az a csicskáztatás. Sajnos manapsága legtöbb férfi mindent elvár de semmit nem nyújt cserébe...aztán meg csodálkozunk, ha elferdül a feminizmus rossz irányba.
2023. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Egy ilyen Kis Szolgálólányt szívesen megismernék én is.

50Ffi

2023. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is, olyan is. De szerintem a 0-24 szub ritkább, mint akit csak az ágyban izgat a BDSM.
2023. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 24/7 szolgáltam az uramat, szigorú napi beosztással. Mindent ő mondott meg, egy perc idővel se rendelkezhettem.
dec. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!