Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másokat is izgat a nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is izgat a nyilvános helyen szexelés? Hol lehet ilyenre nőt vagy párt találni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel régebben csináltuk erdőben, strandon, vonaton, autópálya megállókban stb.

De már ő nem akar. Engem izgat a dolog és keresek rá valakit/valakiket. Hol vannak jó helyek Győr környékén?



2023. ápr. 7. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is volt olyan barátnőm , akivel több alkalommal szexeltünk a szabadban , autó pihenő , mellék úti beálló , tó part , udvaron mi közben félő volt hogy a szomszédok megláthatnak, Duna parton , erkélyen és ahol épen megkívántuk egymást . De nálunk ez spontán jött mindig , meg ahogyan épen a helyzet úgy alakult . Hogy hol vannak ilyen és ere alkalmas helyek ? - mi sosem gondolkodtunk ezen , út közben mindig találtunk alkalmas helyszínt . Pl: volt mikor a barátnőm nyáron a városban a pirosnál megállva , egyszerűen levetette a bugyit magáról a miniszoknya alól , mondván hogy neki nagyon melege van . De amint kiértünk a forgalmas városból , már meg is álltunk egy félre eső helyen és egymásnak estünk , ami nagyon szuper volt . De kimondottan ilyesmire partnert keresni , hát nem tudom érdemes e , szerintem nem jó az ha ilyesmiket kikötünk a másik fél iránt , ne ez határozzon meg igazán egy kapcsolatot szerintem .
2023. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Én is odáig vagyok ezért. Izgat, ha megláthatnak, és az is, ha meg is látnak.

Ismerkedni nem szeretnék.

2023. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Barátnődet kellene spontán elkapni, nem előre tervezni, hogy figyelj virágom elmegyünk a Duna partra dugni egyet. Így nekem sem lenne kedvem meg elindulni sem.

De ha már ott vagyunk, és beindul a csók, simogatás, akkor vevő vagyok bármire.

2023. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

én imádok

N

2023. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Itt egyértelműen az a baj, hogy nem spontán jön a dolog, hanem előre el akarod tervezni. Csókot, szexet sose tervezünk előre. Szóval mondd azt, hogy menjetek el kirándulni valami szép helyre, és ott helyben kezdd el izgatni
2023. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Menjetek a Bakonyba.
2023. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Egy időre bekattant a fejembe, de csak részben mertem megvalósítani egy túlfűtött korszakomban. Valahogy mindig kifogtam az olyan pasikat, akik még a szállodaszobában is körülnéztek szex előtt, nincs-e kamera. Engem meg az még jobban spannolt volna. Autóban elhagyatott helyen nappal próbálkoztunk, totál beindított a gondolat, imádtam levetkőzni, de a szerencsétlen annyira izgult. Igazából pont az van, hogy nem volt ezekben semmi spontán és nem is voltam szerelmes, szóval el is ment a kedvem az egésztől. Szerelem nélkül semmit nem ér az egész.
2023. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

A legtöbb csajt izgatja ez, de nem mernek igazából vállalkozni, csak, ha nagyon összejön minden feltétel, akkor vannak benne.

Mondjuk egy nyári romantikus este a Balaton parton, na ott még nem volt olyan csaj, akivel ne azt csináltam volna amit akarok.

2023. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En egy erdei vadàszhàzban lakom :)

Vadles. Stb

2023. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor te talán erdész vagy ?
2023. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!