Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez a kategória...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a kategória ennyire elrontva?

Figyelt kérdés

Mostanában tele van az oldal trollokkal, beteges fétissel rendelkezőkkel, kényszeres hazudozókkal, privátban zaklatókkal, magukat nőnek kiadó férfiakkal és még sorolhatnám.


Egy csomó troll csak elrontja a kérdéseket, hasztalan válaszokat ír és szemtelenek is.


A beteges fétist szerintem nem kell magyaráznom. Egy csomó embernek van minden féle fétise és ezzel kapcsolatban előszeretettel tesz fel kérdéseket (akár többet is).


A kényszeres hazudozók főleg a nők. Az összes (magát nőnek valló ember) előszeretettel hazudik az orgazmusa mennyiségéről és minőségéről. De nem értem miért jó azt hazudni, hogy van orgazmusa mikor a való életben meg nincs. És azt hiszi, hogy ha névtelenül hazudik akkor többet fog érni.

A férfiak is előszeretettel hazudnak a farokméretükről. Mindenkinek legalább 20 cmes, ha nem nagyobb farka van. Még a páruk orgazmusáról is szívesen hazudnak. Meg a kedvencem az, amikor azt állítják hogy tőlük eddig minden nőjük elment legalább egyszer vagy többször és képtelenek elfogadni azt, hogy ezt valószínűleg megjátszották nekik.


Privátban elég sokan írnak hülyeségeket vagy éppen nem helytálló szavakkal illetik a másikat.


A magukat nőnek kiadó férfiak meg előszeretettel válaszolnak nőkhöz szóló kérdésre, csakhogy kapjanak privát üzenetet.


Miért csinálják ezt mégis ennyien?



2023. ápr. 16. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Jó baxatlannak tűnik valaki, és menj és szexelj egy jót.
2023. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt elik ki magukat ha mar mashogy nem megy, nekem a kedvencem az volt, mikor valaszoltam egy kerdesre es a kommentelo megkerdojelezte a valosagalapjat, tehat meg akarta magyarazni nekem, hogy amit en pozitivnak elek meg az valojaban nem is az :D
2023. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Itt? Mindenhol ez van a neten 😂 az anonim fórumokon amik kicsit is köthetőek a szexualitáshoz meg pláne. Partnerkeresőnek nézik.

Egyébként még szexualitás sem kell... az Fb-n elég ha bárhol láthatóvá válik egy nő bármilyen hírfolyamban máris kapja a "szia ismi / degyönyörűvagy / beleülnél?" típusú üzik tömkelegét.


Női orgazmus... ismered az x db orgazmust magáról állítók mindegyikét? 😂

2023. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Normális ember nem jár erre.

Ez van;)

2023. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3as Nem ismerem, de azért milyen véletlen hogy pont itt mindenkinek van sorozatorgazmusa nemde? :)
2023. ápr. 16. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Valóban eléggé lezüllött. De nem csak itt, bármilyen felületen, ha körülnézel, ezt látod. Sőt, továbbmegyek, a való életben is úgy látom, hogy finoman szólva is minimum felszínesebbek lettek az emberek.

Véleményem szerint ez köszönhető annak, hogy minden médiumból ömlik a szar, és az ingerküszöb egyre kitolódik. Itt meg, hogy névtelenül, következmények nélkül tehet bárki bármit, nos, az ezt eredményezi.

2023. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!