Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kérhetek valami tanácsot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek valami tanácsot, hogy egy 16 éves lányhoz hogyan érjek hozzá?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és a lány aki nagyon tetszik nekem meglehet, hogy lefekszik velem a nyáron, de nagyon rám jött az izgulás.


Egy olyan 16 éves lányróo van szó aki 14 évesen vesztette el a szüzességét egy 40 éves férfival amit qrvára megbánt de nagyon kíváncsi volt. Azzal nem lenne probléma ha csak tapasztalttal akarta elsőnek, azzal viszont rohadt nagy baj van, hogy a 40 éves kapott az alkalmon és szó szerint megbaxta minden előjáték nélkül aztán soha többé nem találkoztak.

Borzasztóan haragszom erre az emberre mert miatta undorodik már a férfiaktól, hányi tudna, és ha vissza emlékszik arra a napra akkor rá jön az ideg meg a sírhatnék.


Én már 1.5 éve ismerem ezt a lányt és hihetetlenül változatos személyiségei vannak. Érdekes látni ahogy változik. Nagyon gyönyörű egy lány, és nagyon kedves ha az akar lenni. Emellett kacér ami... Hát na... Azt mondta az egyetlen férfi akinek engedné, hogy szexeljen van az én vagyok mert megbízik bennem.

Azonban már leszbikusnak tartja magát de szilárd meggyőződésem, hogy bisex.


Nagyjából tudom hogyan szeretnék hozzá érni, én finoman bánok a női nemmel.

Őszintén anyum nem szereti ha megsimagatom az arcát mert annyira finoman érek hozzá mint ha a nőm lenne.


Azonban semmi tapasztalaton 16 éves lányokkal.

Nagyon örülnék ha leírnátok LÁNYOK, hogy ti mit vártatok el ebben a korban a pasitól, és FIÚK, ti meg, hogy mit, és hogyan adtatok?


Komolyan nem tudom szexuálisan hogyan érjek hozzá, mert nem 25 éves nőről van szó.

Őszintén ki akarom törölni az első szexuális élményét belőle, és egy sokkal jobb, emlékezetesebb, fantasztikusabbat adni neki.


Nagyon köszönöm ha segítetek.


(kérlek ne jöjjetek a korkülönbséggel. Köszönöm)



2023. ápr. 19. 07:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Lehetőleg sehogy.
2023. ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
De jövök a korkülönbséggel. Lehetőleg sehogy se érj hozzá!
2023. ápr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Te idegbeteg vagy ?

EZt csak azért mondja a csaj hogy idegesítsen és ezért ő legyen előnyben.

Ha nem áll fel neked akkor ő jön ki jól ebből és te meg szégyellheted magad.

Lesz egy kissebbségi érzésed utána.

2023. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Gumikesztyűvel🤣🤷‍♂️
2023. ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ahj... Tök jók ezek az elviccelések... Csak komolyan mondom hogy eddigi 16 évének legkellemesebb napját akarom adni neki... De ez nem csak a szexről szól.

Talán kaphatok egy esélyt arra, hogy bizonyítsam akár én is lehetnék a párja

2023. ápr. 19. 08:30
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Simogasd, csókolgasd sokáig. Nyaljad orgazmusig. Akár több orgazmusig. Az sem baj, ha első alkalommal ennyi történik. A farkadat akkor rakd be, ha mondja, hogy szeretné.

A korkülönbséget én nem látom borzasztónak. Én 23 évesen jöttem össze egy 17 éves lánnyal, és 11 évig együtt voltunk.

2023. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon rosszul állsz az egészhez és valószínűleg nem fogsz jó élményt okozni neki. Inkább tedd amit a 40 éves, azt javaslom.
2023. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Első jópár alkalommal bőven elég a gyengéd petting mindenfele szexuális célzás vagy kényszer nßlkül. Akár ruhában. Is, majd Nélkül. Sokáig pl fekszetek egymás mellett simogatjátok egymás testét stb.


Ezeknek meg vannak fokozatai. És nyilvánvalóan az kell hogy a lány kívánjon meg téged és ezt egyértelműen kifejezze feléd. Tehát nekex ezt kell elérned.

Nekem aki elvette, azzal előtts hónapokig csak petting volt, mire egyszer csak rámjött hogy nagyon kívánom. Szóltam és nagyon jó elmény lett, hiába már nem vavyunk egyutt.


Nem a baratnodehez hasonlo trauma, de trauma nekem is volt a hatterben

2023. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Először is, egy kicsit beteg vagy. Anyád arcához minek nyúlkálsz? :D


Meg mi ez, hogy változatosak a személyiségeI? Több is van neki?


A kérdésre visszatérve, szerintem nem biztos, hogy erre te a kérdésed alapján alkalmas vagy. Illedelmesen kezdeményezz, és minél többet hagyd őt kontrollban.


Nekem volt olyan exem, aki valódi nemi erőszak áldozata volt (és nem ilyen, hogy elővették neki vagy utána füttyentettek, meg nem is a párja dugta meg, mikor egyszer nem volt kedve hozzá), vele csak annyi volt a különbség, hogy sokat pettingeltünk, és az első hónapokban ő volt felül, ő kezdeményezett meg ilyesmi.

2023. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bottal, 2m távolságból.

Üdv Cili néni.

Ui: szájmaszk és fertőtlenítő legyen nálatok

2023. ápr. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!