Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak?Mi ez? Szexkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?Mi ez? Szexkapcs, vagy barátság extrákkal,nem tudom. Volt, hogy elvitt nyaralni, bemutatott a barátainak, beszélt a szüleinek rolam, majd mondta,hogy ez csak szex. Majd 600-700 km-t levezetett ertem, amikor karácsonyra hazamentem és

Figyelt kérdés
elhivtam látogatóba,ahol felnőttem.(amúgy egy városban élünk). Vagy legutóbb mondtam neki,hogy lesz egy egészségügyi vizsgálatom, és azt mondta,hogy kifizeti nekem a több százezres költséget. Egyszer normális velem, máskor pedig bunko gyökér. Kikaszalodni nem tudok ebből, de fojtogató érzes, mert sokszor fáj, hogy semmibe vesz. Mit csináljak??Évek óta tart
2023. ápr. 22. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Használd ki a jó részét, a rosszat meg engedd el.
2023. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Olyan nincs egy érzelmi viszonyban, amit az #1 ír. Vagy járjatok, vagy szakíts.
2023. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy van jó része is, de mindenképpen gyere ki ebből a kapcsolatból, mivel egy durvan bantalmazo kapcsolatban vagy benne. Közben amiket tesz, igazabol a bantast ezzel próbálja kompenzálni. Nem lehet így diagnosztizalni senkit de kicsit ilyen borderline beutese van a faszinak. Mindenképpen instabil az biztos. Ez nem egy stabil kapcsolat, ahol valaki hol így viselkedik veled, hol úgy. A maradek önbizalmad ia elveszted mellette.... Igazából az elejen nehez lesz ha kilepsz ebbol a kaocsolatból, de utána jobb lesz. Azert szamits ra, h nem fogja jól fogadni, es majd mindennek elhord. Az sem baj ha felkeresel egy pszichológust h visszaéoitad az önbizalmad.
2023. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!