Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgat a domináns szerep a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat a domináns szerep a szexben, 22 éves férfiként hol találhatnék hozzá megfelelő partnert?

Figyelt kérdés
Én személy szerint egy kedves, figyelmes, udvarias és törődésre képes fiatalembernek tartom magam, ugyanakkor vannak olyan dolgok, amiket szívesen kipróbálnék a szexben és nem szeretném magamban ezeket a vágyakat elnyomni. Az elmúlt 1-2 év során jött létre bennem egy egyre erősödő késztetés az ilyen jellegű dolgokra, tisztában vagyok vele, hogy egyesek túl fiatalnak titulálnának, de nem egy párkapcsolatban szeretnék rájönni, hogy mi jó a másiknak és mi nem, mert lássunk tisztán, nem mindenki szereti ezeket a dolgokat.

2023. ápr. 29. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Smpixie
2023. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Sehol.
2023. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Smpixien csak lehúznak pénzzel és megaláznak. Aki mégse, az meg olyan magasra teszi a lécet, hogy azt az ember fia nem ugorja meg.

.....még ők maguk se 😂

2023. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az SmPixie és hasonló oldalakról nem olvastam sok jót...
2023. ápr. 29. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Smpixieről megdugtam 2 sub csajt

De aki ott van annak tényleg durva vágyai vannak(vagy kamus)

Soft bdsmre elég sok lány nyitott egyébként

22F

2023. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Lusta vagyok beregisztrálni smpixie. Ottani csajok itt ismerkedjenek. 😁
2023. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Pixie -n maximum valami pattanásos, 17 éves, dagadt szűzlányt fogsz találni, akinek már mindegy, ki, és hogy, csak valaki dugja meg végre. De leginkább azt se, mert ott hegyekben tolonganak a magukat domnak tituláló férfiak, akiknek már mindegy, kit és hogy, csak valakit végre megdughassanak, kinyalhassanak, még az se fontos, hogy nő legyen, csak női ruhában, vagy anélkül. Ott is vannak valódi, szub nők, de nekik elég magasak az igényeik minden téren, mivel korlátlan a választék számukra. A férfiak és a (valódi, tényleg partnert kereső, nem pénzbedobós) nők aránya kb. 1:40. Van tapasztalatom, 10 éve vagyok regelve a Pixie -n, de inkább csak szörnyülködni, mulatni.


Ha tényleg van benned ilyen hajlam, szerintem ismerkedj teljesen klasszikus módon, bízz az érzéseidben, amelyik nő hajlamos a szub/mazo szerepre, abból úgyis előjön magától ez, ha látja rajtad a domináns vonásokat. Eddig nekem minden SM jellegű kapcsolatom olyan nőkkel alakult ki, akiket nem kimondottan ezzel a céllal kerestem.

2023. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Nah akkor nem sokat veszítetem azzal az oldallal sem, hogy nem használtam soha sem. Beregisztráltam, megnéztem, érdekesnek találtam, végül elkallódott…
2023. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%
Válasz: Majdnem bárhol. A nők nem fogják neked elmondani, de a 80%-uk domináns pasira vágyik és a szexben szubmisszív fantáziáik vannak. Ismerekdj a valóságban, smpixie-t felejtsd el, rakás sz@r, kiégett képesség nélküli prostik gyűjtőhelye. Sok sikert!
2023. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként 9-el értek egyet. Ha nem nagyon durvulásos dom, hanem csak softdom, szerintem arra nagyon sokan vevők lennének. Én is, pedig nincs semmilyen irányultságom/fétisem/etc.
2023. máj. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!