Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most szedtem fel egy Hong...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szedtem fel egy Hong kongi lányt Brüsszelben. Megdugjam vajon?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi ütött belém, mert nem egy szépség. Vékony, de nincsenek mellei, és az arca sem túl vonzó. Igazából csak beszélgetni mentem oda hozzá, nem csajozni akartam, de így alakult. Kedves, okos, jó angolja van, de hát nem tudom, nem túl vonzó. Higiénésen kb rendben van első blikkre, de ki tudja, mit rejt a bugyója.

2023. máj. 1. 17:18
A kérdező szavazást indított:
A pina az pina! Dugjad.
Csak akkor dugjad, ha nincs jobb dolgod vagy nincs jobb szexpartnered.
Fúj, ne dugjad meg.
28 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Ha benne van, ne hagyd ki! Később bánni fogod.
2023. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ösztönlény vagy akkor dugd nyugodtan. Ha van valami emberi tulajdonságod akkor ne dugj meg olyat akihez nem is vonzódsz
2023. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Ez igazán életszerű történet….

Brüsszelben vagy jelenleg, és megismerkedtél egy ázsiai nővel, és az az első gondolatod, hogy feljössz gyakorira, és megkérdezed idegenektől, mit tegyél. Ühüm…

Ez olyan, mintha találnék egy tábla csokit a táskámban, és felhívnám a különleges tudakozót, hogy megkérdezzem, megegyem-e a csokit.

2023. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan nővel együtt lenni akihez nem vonzódsz rosszabb, mint maszturbálni. Ha másképp gondolod és a vonzalom kölcsönös, akkor hajrá.
2023. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1 Egyelőre vacillálok, de lehet, hogy igazad van.


#2 Miért ne? Èrdekes élmény lehet, meg fiatalabb is nálam úgy 10 évvel. Láthatóan tetszem neki, vele tennék jót. Nem kell ezt így túlgondolni, ő látogatóban van itt, én meg üzleti úton.


Az egyetlen baj, hogy az arca tényleg nem tetszik.

2023. máj. 1. 17:34
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem a melleit dugod...
2023. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#3 Mi abban a hihetetlen, hogy itt vagyok Brüsszelben és találkoztam egy ázsiai nővel? Mindenki vehet ide egy jegyet, pár 10.000 forint. Konkrétan ma délután történt a migránsos plakátnál a belvárosban, odamentem hozzá megkérdezni, hogy mit gondol róla. De ha nem hiszed, hogy itt tartózkodom, találkozzunk a Montgomery megállónál a héten bármikor.
2023. máj. 1. 17:40
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Én is voltam már Brüsszelben, sőt a világ több távoli pontján is jártam.

Ám az a tény, hogy itt feszengsz az oldalon, ez annyit jelent, hogy láttál egy ázsiai lányt a városban, elképzelted milyen lenne, ha oda mernél menni hozzá. Majd visszamentél az apartmanba, amit bérelsz, elővetted a laptopod és a farkad, és azon fantáziálsz, milyen lehet megdugni egy külföldi nőt.

2023. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 Jó, hát biztos jobban tudod, hogy mi történt. Azért annyival szánj mar meg, hogy megkímélsz a további hülyeségedtől.
2023. máj. 1. 17:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Te vagy az, ORbán Viktor?
2023. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!