Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás/barátság extrákkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás/barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Hogyan "szokás" a partnerrel találkozni? Arra gondolok, hogy pl van egy ember, online ismertem meg, elsőre megyünk szobára? Vag előtte egy ital valahol? Vagy egy séta vagy valami? Sose csináltam még ilyesmit, de most úgy néz ki van valaki, akivel valami ilyesmi kialakul, de lényegében ismeretlen a csávó is, nőként meg kicsit parázok, nehogy baj legyen.... Tanácsok?

2023. máj. 1. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Írj nekem... :)
2023. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Én pasiként először nyilvános helyen találkoznék, aztán ha élőben is szimpik vagyunk egymásnak utána bármi lehet. Ha nem akkor meg hagyjuk.
2023. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Én általában szálláson találkozok első körben, mármint utcán összefutunk persze előtte.

Ha szex a cél, akkor mehettek hozzád, hozzá, szállásra, kocsiban......

Ha szeretnél kicsit előtte ismerkedni, akkor online, vagy beültök valahova.


F

2023. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
4szer volt ilyen társkeresőről, 1szer egyből hozzám jött a csaj, 2szer a lakásom közelében sétáltunk picit aztán feljöttünk, 1szer meg én mentem a csajhoz egyből.
2023. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Én most is keresnék,persze megfelelő szimpátiával,s tényleg barátság extrát.Nyugodtan lehet írni.33F
2023. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Írj és elmondom mire figyelj.

Hány éves vagy amúgy?

2023. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Előtte fussatok össze egy sima ismerkedős talira, atán ha minden oké, akkor lehet szobára menni.
2023. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elsosorban koszonom a normalis valaszokat. #6 22 eves, de nem csinaltam ilyet. Es mint mondtam mar van partner ilyesmire, ugyhogy legyszi inkabb ne irjon mar senki mas itt ilyen okokbol.
2023. máj. 1. 21:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan keverik a fogalmakat. Az egyéjszakás meg a barátság extrákkal marhára nem ugyanaz. A szeretői viszony meg a szexkapcsolat, szintén hasonló, de mind a négy más-más árnyalat.


Az egyéjszakás, mint a neve is mutatja, egyetlen alkalommal, kvázi "hirtelen felindulásból" szokott megtörténni. Általában tervezés nélkül, buliban összeismerkedés során kialakuló instant szimpátia, testi vonzalom kell hozzá, gyakran még a másik nevét sem tudja az ember. Ezeknek a helye a kolesz-szoba, kocsi, esetleg valamelyikük lakása.


A barátság extrákkal lényege, hogy jóban vagyunk, szeretjük egymást, van közös hobbi, érdeklődési kör, összejárunk együtt tölteni az időt, kirándulni, fürdeni, tökmindegy. Plusz ha van kedvünk, akkor testi örömöket is szerzünk egymásnak. Ott a bizalom sokkal erősebb, pont azért mert jól ismerjük egymást és fontos nekünk a másik.


Neked a leírás alapján szexkapcsolatod alakul, ami szerintem hosszabb távú is lehet, és érdemes először beülni valahová egy kávéra vagy ilyesmi, hogy megnézd, élőben is érdeklitek-e egymást.

2023. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Abból nem lehet baj ha megisztok előtte valamit nyilvános helyen.

Volt nekem is ilyen kapcsolatom pár hónapig tartott.

Úgy volt hogy Tinder Mach.

Beszélgettünk messengeren majd egy pizzériába találkoztunk.

Akkor nem volt semmi csak csókolóztunk.

Következő randin felhívott a lakására.

Írta hogy megy tusolni és a kapukódot a fenti ajtó meg nyitva lesz.

Ő már az ágyban várt meztelenül.

És a legfontosabb!

Gumit húzzon. ;)

Nem ismered...

2023. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!