Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha kikezdene veled egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karcsi022 kérdése:

Hogyha kikezdene veled egy tanárod, tennél feljelentést?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben gyakran olvasok olyan híreket, amiben (főleg Amcsiban) tök sexy tanárnők kikezdenek a fiatal fiú tanítványukkal. Én anno, ha akár általános sulis koromban ezt tette volna velem valamelyik tanárnőm, inkább titokban tartottam volna és örülnék a dolognak. :D Ti hogyan cselekednétek?

2023. máj. 8. 07:46
A kérdező szavazást indított:
Tennék feljelentést!
Nem tennék feljelentést és gondom sem lenne ezzel. Élvezném a helyzetet és folytatnám.
Nem tennék feljelentést, viszont nem folytatnám tovább a dolgot.
38 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Velem volt ilyen, soha nem is értettem mi bajuk van a hülye amcsiknak. Mondjuk ha ilyen 13-14 évesekkel kezd ki az gáz, de azért 16+-osan már szerintem minden fiú örülne egy ilyen tanárnininek.
2023. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Minek? Felnőtt ember vagyok, ő is az. Értelmesen kell csinálni.
2023. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Hogyha igazán szép lenne nem tennék feljelentést. Ha nem jönne be annyira, akkor már igen. Igaz elmélet alapon, mert már felnőtt vagyok, nem iskolás.
2023. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Személy szerint én sem tennék feljelentést, vagy tettem volna ha megesett volna velem. :D
2023. máj. 8. 09:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyetemista koromban kezdett ki egy tanár. Nem is tanított hála égnek, de pénzt akart adni nekem, és nyilván nem a két szép szememért. Nem jelentettem fel mert valószínűleg neki sokkal jobb ügyvédi háttere lett volna mint nekem, pedig a hivatalos egyetemi e-mailről irt ajánlatot.
2023. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Az USA-ban sem a diákok tettek feljelentést, hanem fűnek-fának dicsekedtek vele így tudódott ki s a szülők, vagy valamelyik prűd erkölcscsősz tett feljelentést. A diákok csak inkorrektek voltak hogy kiteregették a bíróságon az összes részletet a helyett hogy hallgattak volna róla ha már a tanerő kockázatot vállalva dugott velük.
2023. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a középiskolában volt két fiatal (22 és 25 éves) tanárnő. Mit meg nem adtunk volna azért ha csak egyszer lett volna alkalmunk hozzájuk. De csak ábránd maradt, mert ez a konzervatív keresztény Magyarország és nem a mocsokkal és fertővel teli nyugat, vagy az USA
2023. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!