Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van itt köztetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van itt köztetek olyan , akinek bármennyi és nagyon kemény dugás után is, szinte kifáraszthatatlan a puncija és még ezek után is állandóan kívánja a szexet és ha tehetné azonnal dugna újra , akár mással is csak legyen megdugva … ?!

Figyelt kérdés

Nálatok ez hogy működik?

Volt anno egy szeretőm (akkor volt 28 éves ) , akinek volt férje akkoriban, de utálta és minden nap szinte találkoztunk , hogy kielégítsem . Többször is volt olyan , hogy egy nap 3-4x is nagyon keményen megdugtam , szinte már félholtra és sosem fáradt el , egyszer nem mondta a 8 hónap alatt hogy már sok volt ne legyen következő menet . Most , hogy már 2 gyerekes anyuka , rákérdeztem és kiderült , hogy mèg mellettem is és a férje mellett is volt egyszerre több másik szeretője is , úgymond akkor élte a fénykoràt :)



2023. máj. 14. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Orgazmus nelkul a napi 20 is megy egy nonek.
2023. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Pont ilyen nő vagyok :) Bármennyit bírok egymás után.
2023. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én is bírom. A pasik dőlnek ki hamarabb.
2023. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A ferfiak el.is élveznek az meg kiveszi az energiet. A nőknel orgazmus nemigen van. Kulonben ki lennének elégulve..
2023. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatélvező vagyok és egy nap akár 4-5 menetet is igénylek és 30+ orgazmus után se fáradok el.
2023. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet hogy a puncim birja, de en tuti kifaradok....
2023. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
A puncim birná, de én nem ha szétlennék dugva nagyon
2023. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Kislánykáim!
2023. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van egy partnerem aki két gyerekes családanya jó harmincas és ugyan ez. Hiába dugom/kúrom/nyalom szinte ájulásig. Hiába remeg mindene. Bármennyire mocskosan és sokat 1-2től 6-7 órás ilyen 4-5-6 meneteket tartunk néhanapján, de egy 10 perc neki és újra kívánja. Nekem mondjuk nincs vele bajom mert magad a libidóm meg imádom vele csinálni.
2023. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is bírom. A pasik kidőlnek mellőlem,mert kifacsarom őket mint egy citromot.
2023. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!